2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
ay kıyamam fıstığa
vallahi güneş 5 aylık flndı galiba hastaneye gittik hormon testi için 4 tüp kan istediler
yavrumun eti ne budu ne ağlaya ağlaya perişan oldu yavrum dışarı çıktık tekrar geri geldik
alamadılar kanını ilk seferde sonra tekrar aldılar ay bende o zaman gıcık olmuştum işte
orada yüksek yazsada normal olabilir sen sıkma canını

Kadında güzel alamadı normalde belis kan alınırken hiç ağlamazdı öf bulamayıp damarı perişan etmeleri çok can sıkıcı

Yaaa geçmiş olsun gerçekten de zor bir işlem ama bizim şansımıza 9. Ayda çok iyi bir erkek hemşire denk geldi, yaklaşımı çok tatlıydı ve şak diye buldu damarı ve aldı. Bizim hgb değeri 11.4tü aralık olarak da 13-18 yazıyor hatta ben aaa hemoglobin düşük dedim sorun yok dedi dr. Senin referans aralığında kaç yazıyor canım?

10.2 -12.7 arası görünüyor ama bazı yerlerde evet referans değeri farklı oluyor. Aslında bize hep biri denk geliyordu o güzel alıyordu bu sefer bu gıcık kadın aldı kanı

Herkesin ebeveyn ilişkisi farklıdır çok yorum yapmak istemedim ama kendimi de tutamıyorum sen talepkar olacaksın cnm senin ne kadar evladinsa annenin de o kadar torunu gerekirse emrivaki yap. Annemize nazımız geçmeyecekse kime geçecek. Valla ben öyle yapıyorum. O kadar hakkımız var hiç alınganlık yapıp da kendini de yorma sen dünyaya çocuk getirdin kolay mı

Canım kırılmanda çok haklısın hiçmi kırildığı anlamadı üzüldüm yani adına

Kızlar diş ağrım var hatta ağrı kulağımın içinde kanal olması gerekiyomuş kadındoğumcum musade etmıyo doğal yolla ne iyi gelir fikri olan varmı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…