2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
O zaman boşver ya hiç riske atma.

Şimdi bide tarifleri deftere yazıyorum. Çünkü hep aynı şeyleri dönüp dolaşıp yapıyorum. Haftalık plan oluşturcam et tavuk balık çok az yiyor onları sıklaştırmam lazım. Onun içinde farklı tarifler buluyorum

Haklısın bende bulamıyorum. Haftalık plan almıştın sen onu kullanamadın mı. Aslında o işe yarar gibi

Selam kızlar, bu aralar işlerim de, ev işlerim de, sosyal hayatımda çok yoğun pek fazla giremiyorum. Arada okuyup hızlıca çıkıyorum. Yorgunum
Bizim sabahları kahvaltımız fix artık değişmiyorum pek 1 tam haşlanmış yumurta, ekmek labne, 3-4 adet zeytin ve iki kaşık pekmez.
Öğlen ve akşam biz ne yiyorsak o. Bgn öğlen yoğurtlu çorba yedi. Çocuklar çok seviyor valla içine de et suyu falan koyunca besleyiciligi de iyi oluyor bol şehriyeli yapıyorum kilo da alsın diye sarımsak da olmazsa olmazımız iştahsız zamanların kurtarıcısı bence.
Aksamda kuru fasülye pilav ve köy tavuğu yedi. 3 ana 2 ara öğün veriyorum ama ara öğün verdiğimde öğlen çok yemediğini farkettim. Ben de spontane devam ediyorum. Nasıl sinyal veriyorsa bana öyle ilerliyorum. Kilo da almadı pek ama hayırlısı

Tabiki senin kararın önemli olan. İçine bu şekilde siniyorsa hiç daha fazla düşünme canım sonuçta dediğin gibi senin emeğin senin malın. Allah güzel günler göstersin alırsınız belki bir ev daha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…