2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Hahaha çok iyiymiş canım ama bende hiç böyle olmuyor yaa. Hatta şu an biraz içim sıkkın. Derdimi dökeyim yeri gelmişken. Hafta başından beri çok halsizim regl oldum aşırı kanamam var ve bartu da sabahları 6da uyanıyor neyse annem de durumu biliyor beni dün gezmeye gelcen mi diye aradı bizim mahallede gün varmış, tekrar hatırlattım dedim halsizim gelemem tamam dedi. Bugün de kendisine misafir gelecekmiş gel dedi. Dedim gelemem kalabalıkta bartu sehpa asılıyor ağlıyor ben çocuğun peşinde mi koşacam daha yorucu. Neyse akşam pastalardan getircem baktım gelmedi de ben de msj attım bartuyu yıkayıp yatırcam geç oldu gelme diye. 9da getirmiş bartu da uyuyacaktı artık ben de odadan çıkarmadım kapıdan aldım geç de demedim zaten o da geçeyim demedi msjı geç gördüm dedi verdi gitti. Bu arada evimizin arası 5dk arabası var. Yani insan gündüz uğrayıp sen bi duşa gir dinlen demez mi ben mi alınıyorum anlamadım. Yoruldum artık bu ilişki şeklinden

Yaaa canım benim ıhlamur falan verseydin
Verdim kuzum bide nezle oldu dün oda biyandan hapsuruyo habire gözünü kaşıyo habire diş etlerini kaşıtıyo elinle hepsi bir ara ya bulaştı

Oksurmesi var biraz ilerlerse getiricem doktora bugün
Maşaallah neşesi yerinde gene gözleri kıpkırmızı

Canım günaydın
evet bende hiç yaşamadım böyle bir durum :)
sıkma canını annelerimizin yapısı böyle bence bu duruma şekil vermemiz gerekiyor bizimde yapımızda talep yok
annem düşünüp gelsin annem kendiliğinden yapsın
ilk bebeğimde uykusuzluktan bitiğim aradım anne dedim gel uyut beni dayanamıyorum artık
cevap ah kızım ah ben çok mu iyiyim çok üzülüyordum çok kırılıyordum o dönemde zaten yorgunluk var daha hassas oluyorsun
vallahi artık diyorum torun torun diyorsun hatun biraz bak bende işlerimi yapayım diyorum
bu sefer o bakıyordu benim kız durmuyor orasıda ayrı :)
misafirleri gelecekmiş ya onun hazırlığı içinde düşünememiş olabilir kuzucum sen sonrası için adımlar atabilirsin
anne gelir misin duşa gireyim bende diyebilirsin dene bakalım ilişki şeklini değiştir bakalım işe yarayacak mı ? :)

ay kuzum geçmiş olsun almiroşa
takip et bakalım inş ilerleyemez mevsim geçişliği olabilir

Reactions: Jou
ay kuzum geçmiş olsun almiroşa
takip et bakalım inş ilerleyemez mevsim geçişliği olabilir
Evett 1haftadir var huysuzluğu ama iyiydi burnu falanda simdi basladı herhalde istanbuldan gelincemi oldu diş mi etti hep birbirine karışti yav 2gun once banyoda uzun durdu oynuyodu belki ondan sonra üşüttü

Evett 1haftadir var huysuzluğu ama iyiydi burnu falanda simdi basladı herhalde istanbuldan gelincemi oldu diş mi etti hep birbirine karışti yav 2gun once banyoda uzun durdu oynuyodu belki ondan sonra üşüttü
hepsi karışıyor vallahi :)
canım bende oğluşu banyoda uzun tutunca oluyordu belki ondan olabilir
güneşi yıkadım bende suda seviniyor diye uzun tutarken dedim inş hasta olmazsın kızçe

Reactions: Jou
hepsi karışıyor vallahi :)
canım bende oğluşu banyoda uzun tutunca oluyordu belki ondan olabilir
güneşi yıkadım bende suda seviniyor diye uzun tutarken dedim inş hasta olmazsın kızçe
Evetrr vallaheee cok seviyo bide ben yikayıp uyuturdum busefer gunduz yıkattım yerlere basa basa kendini üşüttü misal

Bugün kontrole gittik kan alındı çok ağladı minnokum birde kan alan kadına gıcık oldum aklınca bana laf sokmaya çalıştı birde kızlar şimdi sonunda baktım da hemoglabini 13 çıkmış yüksek yazıyor. Sizin minnokların kaçtı normal mi acaba o değer

Bizimki daha var senin gibi nisan da doğurmadık beroo ama nisan 20 si Zekta1 var verecek tir illaki kan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…