2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Jou bacım karanfil alerjik ondan doktora danışın yazıyordur. Biraz geç oldu ama olsun anca yetişiyorum

Ayyyy tarifi aldım burdan ellerine sağlık. Kuru elma sert olanlardan dimi kuru hurma hiç duymadım o nasıl oluyor?

Ekmek tarifi

Reactions: Jou
Maşallah Belis kuşuma ayyyy murphy sizin diş çıktı mı çok merak ettim. Bizim ilk diş çıktı 1 hafta oldu sanırım

Benimki ayakta da durmuyor ya çok garip bi çocuk annem bu nasıl çocuk kurtlu diyor
Kucakta duruyor
canim aynı memede uyumak istiyor ayağıma aldıkça kiyamet kopuyor memede dalamıyor bi o
Meme bi o meme derken dalarsa şansa
Kendin dışında babaya ayakta sallat
Benim esim
Uyutuyor
Mecburen

Ay kıyamam ya bende zorlanıyorum ev iş derken isler şimdilik durgun yoğun tempo ile bırakmıştım isi ama baktim
Durgunlasmis
Hayırlısı

Sen yazalı baya zaman geçmiş kuzum,mantar alerjikmiş geçen öğrendim. Bilmeden annem ufacık benim oğlana vermişti verme anne bilmiyoruz ne diye dedim aman nolcak dedi. Sonra bir yerde gördüm alerjik diye
Neyse ki bişi olmadı veriyorum sık artık :)
Ayyyy tarifi aldım burdan ellerine sağlık. Kuru elma sert olanlardan dimi kuru hurma hiç duymadım o nasıl oluyor?
Medine hurması kız
Maşallah Belis kuşuma ayyyy murphy sizin diş çıktı mı çok merak ettim. Bizim ilk diş çıktı 1 hafta oldu sanırım

Kuzum hala çıkmadı dişi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…