2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Benim bebekte bizim yediklerimize sulanıyor kendininkileri yemiyor 🙈 kandırmaca yapıyoruz sanki ordan veriyormuş gibi inanmıyor uyanık 🤣 Ben pes etmek gibiyim yavaş yavaş veriyorum bizimkilerden napam 🙈 Zaten annem verme desemde benden gizli ya da açıkça veriyor 🤣
Ben cok kiziyorum ya benden habersiz bisey vedildiginde, annemden baskasi da vermiyo ya, cocuk bnm sonucta ben bakiyorum anneme fln da birakmiyorm yani, senin durum farkli calistigin icin annen bakiyosa bisey de denmez ya
Tuza artık takılmıyorum hatta Kaya tuzu aldım onun yemeklerine atıyorum biraz 😁 Annemle ve bebekle savaşmaktan yoruldum 🙈
Nadir olarak ben de verdm bazen sebze yemeklerimizden ama genel olarak bebike özel yemek pisiriyorum, koftesi corbasi sebzesi bilmemnesi herseyi ayri 😅
Kucakta duruyor

canim aynı memede uyumak istiyor ayağıma aldıkça kiyamet kopuyor memede dalamıyor bi o
Meme bi o meme derken dalarsa şansa
Kendin dışında babaya ayakta sallat
Benim esim
Uyutuyor
Mecburen 😔
Ah ayni duruma geldik ya, esim uyutuyo bikac gecedir, bende ayakta sallanmaya durmuyo asla, memede de durmuyo, savasiyoruz bogusuyoruz sonra artik ikimizde yoruluyoruz esimi cagriyorum pit diye uyuyo onda, gunduz memeee uyuyo ama, o zmn da birakinca agliyo cok
Belise bugün ballı muzlu süt yaptım kahvaltı yapmayınca. Büyüdü de muzlu süt içiyoooo😢
Süt veriliyomu bebiklere? Afiyetolsuun

Ben cok kiziyorum ya benden habersiz bisey vedildiginde, annemden baskasi da vermiyo ya, cocuk bnm sonucta ben bakiyorum anneme fln da birakmiyorm yani, senin durum farkli calistigin icin annen bakiyosa bisey de denmez ya

Nadir olarak ben de verdm bazen sebze yemeklerimizden ama genel olarak bebike özel yemek pisiriyorum, koftesi corbasi sebzesi bilmemnesi herseyi ayri 😅

Ah ayni duruma geldik ya, esim uyutuyo bikac gecedir, bende ayakta sallanmaya durmuyo asla, memede de durmuyo, savasiyoruz bogusuyoruz sonra artik ikimizde yoruluyoruz esimi cagriyorum pit diye uyuyo onda, gunduz memeee uyuyo ama, o zmn da birakinca agliyo cok

1bucuk yaşına oldu nerdeysebizden geride doğdu bu belistoş 😀😀😀😀😀

Doktor artık verebilirsin dedi canım benim minnok 1 yaşında oldu ya :)

ay evet gündüz memede canına tak edip uyuyor ama gece uykusuna geçiş çok zor :KK43: eşimde dün geçe 40 dk salladım uykuusu yokken yatırmayalım çocuğu dedi ister istemez h sonu gelen giden derken düzeni bozuluyor uyku saatlerini ayarlıyamıyorum

ay evet gündüz memede canına tak edip uyuyor ama gece uykusuna geçiş çok zor :KK43: eşimde dün geçe 40 dk salladım uykuusu yokken yatırmayalım çocuğu dedi ister istemez h sonu gelen giden derken düzeni bozuluyor uyku saatlerini ayarlıyamıyorum
Gelen giden olunca maalesef cok zorrr ama artık 1 yaşa giriyolar 1uyku yapacaklarr bide
Benimki bu ara 1 uyku yapıyo kacgundur
Ama seninki güzelce tam uykusunu alamayınca ediyor bence yatağını begenmiyorya

1bucuk yaşına oldu nerdeysebizden geride doğdu bu belistoş 😀😀😀😀😀
Hay masallah kiz ne ara oldu o kadar
İştah için yeni bir şey deniycem hemen hemen herkes çok memnun. Size de yazarım işe yararsa bizde de
Nedir nedir nedir, bize de lazim, löpcük löpcük yanaklari olsun istiyorum 😍
Doktor artık verebilirsin dedi canım benim minnok 1 yaşında oldu ya :)
Ne cabuk geciyo zaman be, aslinda dogumdu bakmasiyla lohusa depresyonuydu cok zorlandim ama yine de anlamadm ne ara buyuduler ya 🥲
Aynisi ya, bunlar gizliden haberlesip bizi delirtmeye ugrasiyolar heralde, senn bebeyle benimkini koycan bi besige, birbirlerini uyutsunlar 😅
Uyku duzeni bizde de tirt, disari cikiyoruz etrafa bakcm diye uyumuyo ya, biyere gitsek orda zaten asssla uyumuyo, uykusuz bebikler

Ne cabuk geciyo zaman be, aslinda dogumdu bakmasiyla lohusa depresyonuydu cok zorlandim ama yine de anlamadm ne ara buyuduler ya 🥲

Aynisi ya, bunlar gizliden haberlesip bizi delirtmeye ugrasiyolar heralde, senn bebeyle benimkini koycan bi besige, birbirlerini uyutsunlar 😅
Uyku duzeni bizde de tirt, disari cikiyoruz etrafa bakcm diye uyumuyo ya, biyere gitsek orda zaten asssla uyumuyo, uykusuz bebikler

Valla çok hızlı geçti zaman bende anlamadım :)

vallahi sorma canım amaçları buysa amaçlarına ulaşmış bulunmakta çıldırmacalıyım :KK70:

Gelen giden olunca maalesef cok zorrr ama artık 1 yaşa giriyolar 1uyku yapacaklarr bide
Benimki bu ara 1 uyku yapıyo kacgundur
Ama seninki güzelce tam uykusunu alamayınca ediyor bence yatağını begenmiyorya

kız görümcemin bebesi 1,5 yaşında hala 2 uyku da :)
güneşde bazen tek uyku yapıyor gece uykusuna ve sabah geç kalkmasına bağlı
tek uyku yapıyor ya kuzu gece uykusuna kaçta yatırıyorsun
yataktan mı bilmiyorum kuzu bazen maşallah güzel uyuyor
park yatağı yatak odasına geri taşıdık oğlumuda odasına geri yatırdık ama sıkıntı şu oğlum bizimle yatmaya alıştı kalkıyor ya biz onun yanına ya o bizim yanımıza bide sürekli sayıklı sinirliydi hiç uyumadı gece

• Beğen
Reactions: Jou
kız görümcemin bebesi 1,5 yaşında hala 2 uyku da :)
güneşde bazen tek uyku yapıyor gece uykusuna ve sabah geç kalkmasına bağlı
tek uyku yapıyor ya kuzu gece uykusuna kaçta yatırıyorsun
yataktan mı bilmiyorum kuzu bazen maşallah güzel uyuyor
park yatağı yatak odasına geri taşıdık oğlumuda odasına geri yatırdık ama sıkıntı şu oğlum bizimle yatmaya alıştı kalkıyor ya biz onun yanına ya o bizim yanımıza bide sürekli sayıklı sinirliydi hiç uyumadı gece
Bu bebelerde sendrom yaşıyor😅😅😅

X