2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Canim benim olsun iyi yaptin yazmakla Ayni durumdayiz valla benimkide bi kac kez gel gel yapti birakti hamileyken bunlari taka taka hasta oldum inanki allahim hayirlisi olsun dedim artik elimden geleni yaptigima inaniyorum cunku gerisi oglusuma kaldi zamani vardir herseyin diyorum kiyaslamayi biraktim babildamayida kestik yine çünkü sadece aya aya dio okadar anne baba mama cici kelimelerini duymayali epey oldu

Kizlar ya mide yanmasindan dudaklarinizda yara olusmusmuydu hic benimki kabardi ve kizardi onerebilceginiz bi krem varmi?

Canim valla kac gundur cok rahatsizim mide bulantilarim bas donmelerim ilaca ragmen gecmiyor aydina geldim burda biraz dinlenmeye aldim kendimi
Yaaa tahmin ettim dedim sıkıntısı var heralde. İyi yapmışsın dinlenmeye çalış. Mide bulantısı çok kötü ya benim uzun sürmüştü hapla idare ettim hep. Hangi ilacı kullanıyorsun

Yaaa tahmin ettim dedim sıkıntısı var heralde. İyi yapmışsın dinlenmeye çalış. Mide bulantısı çok kötü ya benim uzun sürmüştü hapla idare ettim hep. Hangi ilacı kullanıyorsun
Metpamid kullaniyorum canim valla benim midem bukadar hic yanmamisti ya oglanda perisan oldum 10 gunde 2 kilo vermisim hic yemek yiyemiyorum sadece ayran soda su ve meyve suyu ilacta 1 saat iyi geliyor sonra ayni basa donuyorum

Metpamid kullaniyorum canim valla benim midem bukadar hic yanmamisti ya oglanda perisan oldum 10 gunde 2 kilo vermisim hic yemek yiyemiyorum sadece ayran soda su ve meyve suyu ilacta 1 saat iyi geliyor sonra ayni basa donuyorum
Ay onu boşver doktora sor prilam al. Ama gece yatmadan al uyku hali halsizlik yapıyor o. Bana çok iyi geldi doktorların geneli de onu veriyor zaten. 20 haftaya kadar kullanmıştım ben

Kizlar bu bebik benm yemeklerimden yemiyo anamin bize getirdigi yemeklerden yiyo ya, organik organik aldim meyveleri sebzeleri, cesit cesit degisik sey yapiyom, bu bzm ymklerden istiyo, ay napcm ben
Benim bebekte bizim yediklerimize sulanıyor kendininkileri yemiyor kandırmaca yapıyoruz sanki ordan veriyormuş gibi inanmıyor uyanık Ben pes etmek gibiyim yavaş yavaş veriyorum bizimkilerden napam Zaten annem verme desemde benden gizli ya da açıkça veriyor

Tuza artık takılmıyorum hatta Kaya tuzu aldım onun yemeklerine atıyorum biraz Annemle ve bebekle savaşmaktan yoruldum

Sen yazalı baya zaman geçmiş kuzum,mantar alerjikmiş geçen öğrendim. Bilmeden annem ufacık benim oğlana vermişti verme anne bilmiyoruz ne diye dedim aman nolcak dedi. Sonra bir yerde gördüm alerjik diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…