2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Sadece sezeryan yapmiyor.normal doğum da yaptiriyor.hatta ozellikle normal doğum icin teşvik ediyor.benim durumum farkliydi normal yapamadim.
fethi beyle tanişirsaniz eğer keşke en başinda gitseymişim diyebilirsiniz,abartmiyorum çok iyi:)
arayıp randevu aldım bile 🥹🥹 öyle yol gösterici oldunuz ki çok teşekkür ederim allah razı olsun. telefonda konuşması bile çok ilgiliydi doktor beyin.

Kızlarr yaa benim bebe OG nin tarhanasını yemiyor tarhana önerin bana lütfennnn
Ben beyorganigin vegan tarhanasini kullayorum, sut urunleri alerjisi oldugu icin yogurtsuz diye aldim, pismemis hali mobilya gibi kokuyo ama kiyma, kapya biber sosu ve sehriyeyle pisirince guzel oluyo yiyo benimki
Amiiiinnnn

Ooo super menü tam yumurtaya geçtin birşey oldumu
Cok hazırlıyosun bebeğim ondan bitmeyince yemedi sanıyosun azar azar yap 🤭
3 gundur veriyorum henüz bisey olmadi, ama
Bitiremiyo ya 1 yumurtayi bile
Peki bizim sağlığımız nolcak Elcoooo😅 huniyle geziyorum
Bana da bir adet huni lütfeen
aynı benimki yaa. işte ben böyle olunca kendi haline bırakmaya başladım. 10 dk bırakıp yanında oturuyorum mesela, dönüp dönüp duruyor söylenerek. sonra ninniye başlıyorum şak diye uyuyor. hala söyleniyorsa memeye alıyorum. yine memede durmuyosa, yine kendi haline bırakıyorum :) böyle böyle bazen bizim de 1 saat oluyor atak dönemlerinde 😅 bu ara düzeldi gibi ama neyseki.
Ay evt ayni bu sekil iste, ataktan mi bu? Valla yoruldum ya, son gunlerde disarda da bebek arabasinda fln cok agliyo uyumuyo hep kucak hep meme istiyo boyle devam ederse disari da cikamicm cok sknti oldu

Ben beyorganigin vegan tarhanasini kullayorum, sut urunleri alerjisi oldugu icin yogurtsuz diye aldim, pismemis hali mobilya gibi kokuyo ama kiyma, kapya biber sosu ve sehriyeyle pisirince guzel oluyo yiyo benimki

3 gundur veriyorum henüz bisey olmadi, ama
Bitiremiyo ya 1 yumurtayi bile

Bana da bir adet huni lütfeen

Ay evt ayni bu sekil iste, ataktan mi bu? Valla yoruldum ya, son gunlerde disarda da bebek arabasinda fln cok agliyo uyumuyo hep kucak hep meme istiyo boyle devam ederse disari da cikamicm cok sknti oldu
Meme verip yemek verirsen almaz

Verdim canım 1 bucuk haftada 4 kilo anneme gidince bayram faslı falan derken geriye 1 kilo almışım mayıs sonuna kadar sıkı diyete giriyorum

👆👆
Iyi vermişin ama sakin peşini birakma diyetin mayis sonu sicaklar bastirir,terlemeler felan filan kiloluyken cok zor.ben de mayis sonuna kadar diyetteyim bakalim

• Muhteşem
Reactions: Jou
Ne demek..yardimci olabildiysem ne mutlu.ama emin olmadiğim konuda konusmam.memnun kalirsiniz:)
şansıma bu konuya yazmak geldi içimden. demek ki sebebi varmış 🥹 inşallah güzellikle olur doğumum sizin bebişler de bol mutlu sağlıklı büyürler 🙏♥️ meliyke meliyke sweetgirlcandy sweetgirlcandy

X