2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kızlar sizin bebeler nasıl. Benim belis çok yaramaz ya. Asla asla totosu yer görmüyor. Yemek yediriken bile durmuyor yerinde bir taraftan tutup bir taraftan yedirmeye çalışıyorum. Üstüm başım yerler belisi saymıyorum bile hep yemek oluyor. Annemin evini görmeniz lazım her yeri dağıttı. Annem ben böyle çocuk görmedim diyor lütfen geçici deyin bana lütfen.

Bunu biz diyemeyiz siz büyüksünüz valla annemde aynısını diyor bu nasıl çocuk 2 dk durmuyor diyo. Oturuyo kucağıma kayıp yere iniyor yere iniyor kalkıyor hiç mi hiç durmuyor

selam hanımlar herkese sevgiler
aranızda elazığ’da doğum yapmış ya da elazığda yaşayan birileri var mı? malatyada yaşıyorum haziran başında doğumum olacak. henüz doktor bulamadım çoğu yer kapandı burada

Bunu biz diyemeyiz siz büyüksünüz valla annemde aynısını diyor bu nasıl çocuk 2 dk durmuyor diyo. Oturuyo kucağıma kayıp yere iniyor yere iniyor kalkıyor hiç mi hiç durmuyor

Emeklemeye başladıktan sonra oldu işte seninki de başlamış

Emeklemeye başladıktan sonra oldu işte seninki de başlamış
Aynen emeklemeden önce vardı ama bu kadar çok değildi. Ablam falan yoruluyor tansiyonu düşüyor ahsen annen senle napıyor akşama kadar diyor bide şimdi tutunup kalkma başladı Allaaaah tutabilene aşk olsun eşim diyor yürüyünce yandık biz

+1 Almira hanım okadar yoruldumki birebir yaşıyoruzz aslında hareket olmasıçok iyi birşey ama iştee biz toto görmüyoruz

Valla çok merak ediyorum yürüyünce haber ederim size Ahahaha
+1 Almira hanım okadar yoruldumki birebir yaşıyoruzz aslında hareket olmasıçok iyi birşey ama iştee biz toto görmüyoruz

Hadii kız olaydık aynı şehirde valla çok iyi anlaşırlardı:)))

Reactions: Jou
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…