2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Merhaba siz tecrübelisiniz benim danışabileceğim kimsem yok yardımcı olursanız çok mutlu olurum bugün reglim 11 gün gecikti ilişkinin üzerinden 24 gün geçti 2 günde bir kaset test yapıyorum negatif dün erken gebelik testi yaptım o da negatif bu kadar süreye kesin çıkması mı gerekiyordu teşekkür ederim

Merhaba siz tecrübelisiniz benim danışabileceğim kimsem yok yardımcı olursanız çok mutlu olurum bugün reglim 11 gün gecikti ilişkinin üzerinden 24 gün geçti 2 günde bir kaset test yapıyorum negatif dün erken gebelik testi yaptım o da negatif bu kadar süreye kesin çıkması mı gerekiyordu teşekkür ederim
Evet çıkardı. İlişkiden yaklaşık 13-14 gün sonra çıkardı. 11 gün gecikmeye de çıkardı

Umarım vallahi zor ya şimdi güneş uyuyor yemek yapıcam ama çok da uykum var diş geliyor gece uyumadık uzanim o uyanınca beraber yaparız ya ❤️
İşte onlar uyusalar diye bekliyoruz ama o arada da bir sürü iş çıkıyo dimi.
Walla bende sallamaktan pert oldum. Eşim akşamları bi de gece uykusuna geçişte sallayiverirdi faydam olsun diye meğer o kadar iyiymiş ki şimdi o yok her uykuda bn salla salla .

Kızlar sesim gitti bogazim kötüydü zaten kav gündür. Vocalzone pastil kullanırım hep bn çünkü faranjitim artık kronikleşti . Ama emzirme döneminde Dr unuza danışın demiş sorabilecegim biri yok . Var mı kullanan ya bilen varsa yazın 🙃

Kızlar sesim gitti bogazim kötüydü zaten kav gündür. Vocalzone pastil kullanırım hep bn çünkü faranjitim artık kronikleşti . Ama emzirme döneminde Dr unuza danışın demiş sorabilecegim biri yok . Var mı kullanan ya bilen varsa yazın 🙃

Canım ben pastil kullandım emzirirken ama bu pastilden değil bisi olacağını sanmıyorum ama eminde olamadım ya

Geçmiş olsunn canım benimde bogazim yutkunurken açıyor hasta olacağım
Sanırım

İşte onlar uyusalar diye bekliyoruz ama o arada da bir sürü iş çıkıyo dimi.
Walla bende sallamaktan pert oldum. Eşim akşamları bi de gece uykusuna geçişte sallayiverirdi faydam olsun diye meğer o kadar iyiymiş ki şimdi o yok her uykuda bn salla salla .

Vallahiniyi ki varlar kuzu bende öyleyim eşim akşamları uyutuyor bende ayakta durmuyor meme istiyor meme de de dalamıyor mecburen eşim sallıyor
bildiğin çok zorlanıyorum uykusuzluk zorluyor
Uykusuzum diş dönemi huysuz sinirli durmuyor iki dk
Bugün uzun bir aradan sonra arkadaşlarımla buluştum o kadar iyi geldiki

Günaydın kızlar. 3 gün tatil olunca biz de Ankara’ya geldik gezmeye. Kızım yolda şükür durdu. Kısmi ağlamalar oldu ama onlara razıydım😁 yazılanları okudum. Aldığım mesaj kulot bez almam gerektiği oldu😁 napam ben de alam bari, böyle herkes burada birsey yapınca insan kendini mecbur hissediyor 🤣

Geçmiş olsun canım hiç bilmiyorum ben

Canım ben pastil kullandım emzirirken ama bu pastilden değil bisi olacağını sanmıyorum ama eminde olamadım ya
Kuzum bu tiyatro sanatçılarının fln kullandığı baya güzel bi pastil . Üzerinde emziren be hamileler kullanmadan önce dr una danışsın yazıyo. Bnde emin olamadım

Vallahiniyi ki varlar kuzu bende öyleyim eşim akşamları uyutuyor bende ayakta durmuyor meme istiyor meme de de dalamıyor mecburen eşim sallıyor
bildiğin çok zorlanıyorum uykusuzluk zorluyor
Uykusuzum diş dönemi huysuz sinirli durmuyor iki dk
Bugün uzun bir aradan sonra arkadaşlarımla buluştum o kadar iyi geldiki
Ohh mis kendine vakit ayırınca insan yeniden doğmuş gibi oluyo kuzum ya .
Bizde eltimdeydik dün of çoluk çocuk ses şamata ne yediğimi içtiğimi anladım ne oturtabildim sesten zümra da uyumadı. Dönüşte aşırı trafik vardı Erdoğan gelmiş izmir e pertti yollar. Zümra arabada sıkıldı ağla ağla annemde susturamadı . Ee bnde alamadım önüme . Görümcemi de bırakacaktım o da iki çocukla arabada. Ayy bi rezildik ki yollarda 😂

X