2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244

Ahaaa belis valla :)

Reactions: Jou
Ay vallahaaa 1dk durmuyo yerinde herkes sasırdı halam diyo ben böyle şey görmedim yeğenimi oturturduk cizgifilm izlerdi yada oyuncak verirdik oynardı bu maşaallahh hepgözün üstünde olcak
Hiç bişeyede kanıyor aklına koyduysa yapacak yoksa ortalığı yıkıyor :)
Ayyy offf hemde nasıl saç baş yolmasalar iyi bide elinden alacam ya biliyo nasıl kostur kostur gidiyo elindekini almiyim diye
Yaparlar dimi belki olmaz bu cadıların işleri beni yoluyo zaten

Reactions: Jou
Hiç bişeyede kanıyor aklına koyduysa yapacak yoksa ortalığı yıkıyor :)
Cok akıllı çok gözleride tam görüyolar artık bizim gibi hep dinlerdi dinlemiyo bide bi bagırıyorumki ani bıraksın diyr tabi korkudan ağlıyo
Yaparlar dimi belki olmaz bu cadıların işleri beni yoluyo zaten
Vallahii hahahah

Merhaba ben elazigda yasiyorum.benim iki dogumumu da fethi hanay isimli bir doktor yaptirdi.sezeryan oldum 2 defa.kendisi cok iyi ve basarili bir doktordur.zaten elazigda tanimayan yoktur Fethi beyi.en ünlü doktoru diyebilirim.kendi kliniği var oraya gidebilirsiniz isterseniz.cok rahat ve profesyoneldir;dogumlarimi sifir endişe,kaygiyla yaptim.

Bu modeller boyle galiba, butun gun harp ediyoruz, inanilmaz bir çaba cocuk oturmamak icin uyumamak icin mucadele ediyo hep bi tirmanma halinde
Akşam yemağımızzzzzzz

Kaşarlı bol tereyağlı sebzeli makarna ve kefir
Afiyetolsun, ben de pirasa corbasi, kofte ve mucver verdm az az

Kızlar bebegımın yüzünde sınek ısırıgı gıbı nokta cıkıp sonradan kabarıyor sönüyor eski haline dönüyor neyi döküyor anlamadım ya yarın da resmı bayram gıdemıyorum doktora neden olabılıe acaba basına gelen var mı ??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…