2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
kızlar şöyle bişey aldım migrostan. içeriği çok iyi, kemik suyu, balkabağı, havuç, patates var sadece. katkı maddesi yok. deniz çok sevdi. aklınızda olsun tatilde filan iyi oldu baya.

Eklentiler

• 1C52E715-A486-41E7-8805-F779C7CA843D.jpeg
    91 KB · Görüntüleme: 46
kızlar şöyle bişey aldım migrostan. içeriği çok iyi, kemik suyu, balkabağı, havuç, patates var sadece. katkı maddesi yok. deniz çok sevdi. aklınızda olsun tatilde filan iyi oldu baya.
Evet çok güzel bu ebebekteki hamm markanın da içeriği temiz tavsiye ederim

dimi ya bende çok seviyorum ilk bebemi emzirememiştim çok heves etmiştim
sadece eksik kalıyor diye düşünüyorum
Yani düşünüyosun yesin hep diye doktora götürdünüzmü enson kilosu nasıl dı eğer iyi gidiyosa kilosu hic düşünme emzirr gitsin bende cogu zaman emziriyorum heleki arabayla yola çıkarsak hep emziriyorum yoksa öbürtürlü hep kustu butün yediklerini cıkarttı

kuzum en son kilosu iyiydi bende o yüzden çok takılmadım ama ne bilim sanki eksik hissediyorum

Reactions: Jou
kuzum en son kilosu iyiydi bende o yüzden çok takılmadım ama ne bilim sanki eksik hissediyorum
canım yanlış anlama lütfen. iyi niyetle söylüyorum inan. arada sırada her bebek yemez. ama hiç katı yemiyorsa alıştırmak için bişey yapmak lazım sanki. mesela öğününü yemediyse emzirme, yediyse sonrasında hemen emzir. ödül gibi. bu bizim doktorun yönlendirmesi tabi. illaki başka yöntemler vardır. mesela sabah kahvaltısını yemedi, emzirdin. sonra öğle yemeğine kadar 4 saat emzirme. insanın içi gidiyo ama emmek bir seçenekken yemiyor emmeyi seven bebek. çünkü o daha kolay.

canım ya evet biliyorum aslında ben yokken işteyken yiyormuş hatta biberon istemiyormuş sütler genelde kalıyor
h sonu deneyeyim bakalım ne yapacak eşlik ediyor bize kahvaltıda yiyor ama çok çok az göstermelik

Kizlarrr konsept konusunda yardima ihtiyacim var karar veremiyormm
Sizce hangisi olsun

Eklentiler

• Screenshot_20230424_134624_Chrome.jpg
    73,3 KB · Görüntüleme: 44
  • Screenshot_20230424_133712_Chrome.jpg
    254,8 KB · Görüntüleme: 39
  • Screenshot_20230424_134452_Chrome.jpg
    233,6 KB · Görüntüleme: 40
  • Screenshot_20230424_133627_Chrome.jpg
    240,7 KB · Görüntüleme: 35
  • Screenshot_20230424_133557_Chrome.jpg
    161,4 KB · Görüntüleme: 40
canım ya evet biliyorum aslında ben yokken işteyken yiyormuş hatta biberon istemiyormuş sütler genelde kalıyor
h sonu deneyeyim bakalım ne yapacak eşlik ediyor bize kahvaltıda yiyor ama çok çok az göstermelik
hmm sen yokken yiyorsa sorun yok :) ben hiç yemiyor sandım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…