2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Dün gece hiç abartmıyorum 4 e kadar saat başı 4 ten sonra yarım saatte bir uyandı. Hiç böyle yapmazdı. Sabah bir baktım üstten iki tane yan kesiciler geliyor🙈 bgn de ne doğru dürüst uyudu ne de yemek yedi. Uyuyalı bir saat olmadı uyandı demin zorla uyuttum geri bu gece bol duaya ihtiyacım var 😁

Dün gece hiç abartmıyorum 4 e kadar saat başı 4 ten sonra yarım saatte bir uyandı. Hiç böyle yapmazdı. Sabah bir baktım üstten iki tane yan kesiciler geliyor🙈 bgn de ne doğru dürüst uyudu ne de yemek yedi. Uyuyalı bir saat olmadı uyandı demin zorla uyuttum geri bu gece bol duaya ihtiyacım var 😁
Ayyyy Allah yardımcın olsun. Sabaha kadar mışıl mışıl uyusun 🤭 tetagil varsa silikon diş fırçası ile masaj yap iyi geliyor

Canım.bu 4 5 gün sürer ben çok çektim yankesicilere ama uzadıkçada ağrıyo sanırım neseki dün çok güzel uyudu

Pazar😂😂 ama ömrümü yedi sweet yaa kimseye gitmiyo anneme bile gitmiyo hep bana biri alsın kucağına evi inletiyo napcam ben rizeye nasıl gidicem bilmiyorum bisekilde alışıcak artık😒
E hep seni görüyor yavru napsın. Benimki de annem ablam dışında kimseye gitmiyor hemen bana bakıp ağlıyor. Alışır inşallah cano rahat edersin sende biraz

E hep seni görüyor yavru napsın. Benimki de annem ablam dışında kimseye gitmiyor hemen bana bakıp ağlıyor. Alışır inşallah cano rahat edersin sende biraz
Insallahh yaaa anneanneme bugun iyice alıştıannemin evine geldik başa döndük resmen dinlenemicem ben buhafta belli

Nedicem annem bugün bizim kızın bezini değiştiriyodu kükot bez vardı nese kakasını etmiş bu kenardancaatt yırtmadan aşşağa doğru çekiştirip öyle çıkardı o bile farketmedi :KK70:
Aklıma sen geldin Sade frappe Sade frappe
Geçen burnum koku almıyodu benim de. Unuttum yırtmayı hopp asagi cektim battı ortalık. Allahtan pedi seriliydi 😅 bayramda benim annem de "bu bezden niye aldiniz" diye soyleniyodu altini degistirirken, dedim anne onlar kenardan yırtılıyolar :süslü:

• Komik
Reactions: Jou
Ayyyy Allah yardımcın olsun. Sabaha kadar mışıl mışıl uyusun 🤭 tetagil varsa silikon diş fırçası ile masaj yap iyi geliyor
Tetagili en baştan beri kullanıyorum zaten cnm. Bu gece de aynıydı sürekli uyandı ve hep meme istiyor. Onu da cokcok güzelce emse neyse ama resmen ağzında oynuyor. İki gece dayandım ama 3.gece olursa bilmem ne olur 😁

Geçen burnum koku almıyodu benim de. Unuttum yırtmayı hopp asagi cektim battı ortalık. Allahtan pedi seriliydi 😅 bayramda benim annem de "bu bezden niye aldiniz" diye soyleniyodu altini degistirirken, dedim anne onlar kenardan yırtılıyolar :süslü:
Hahahahahahahahah ayyy ne güldüm yaaa napsınlar biz bebe zamanında boyle birşeymi vardı😂😂

Kızlar herkese mrb uzuuun zamandır girmemişim buralara umarım herkes iyidir bebişler iyidir bol diş sancılı iştahsız gündemimizden selamlar:) kızıma bir yaş doğum günü için kıyafet arıyorum ama böyle tütülü naylonumsu şeylerden istemiyorum böyle orjinal cicili bicili kıyafetler bulabilceğim önerebilceğiniz yerler varmı?

X