2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Aaaa yengem 6 aylikken dedi aldilar para nasıl oluyo bikac sene once tabii simdi degistimi acep

Semin hangi uçak pegasusmu

Pegasus canım daha bugün aldık yani almadı hatta 10 kg da ona ayrı bagaj hakkı veriyorlar

Reactions: Jou
Kizlar anneannemiz 1 yas hediyesi almis akülü araba arastitmamistim 12000 w 2 kisilik pilsan attack iyimidir sizce degistireyimmi bilemedim
Çok iyi yeğenime aldım bende. 12 v olması iyi bişey hızlı gidiyor. 6v olanlar dandik yavaş ahsene aldım bende 2 3 ay önce

Ayy aynı aynı benimde kvle kp öyle amcalar falan hahahahab
Ahaha herkes haddini bilecek bu çocukların anası var anası
Kızlar yaaaa uçak biletine almirayada alırlarmı parasını 1yaşına giriyo
Ben geçen ay uçtum bebisle 50-100 tl gibi birsey alıyorlar çok cüzi bir rakam. Hangi havayolu ile gideceksen sitesine gir bak bebek yolcu ücreti olarak yazar canm. 2 yasa kadar böyle.

Ahaha herkes haddini bilecek bu çocukların anası var anası
Tabiiii sapıtmasunlarrr
Ben geçen ay uçtum bebisle 50-100 tl gibi birsey alıyorlar çok cüzi bir rakam. Hangi havayolu ile gideceksen sitesine gir bak bebek yolcu ücreti olarak yazar canm. 2 yasa kadar böyle.
Evett pegasusla bakıcamda birşeyde demiyo sadece kac kisi diye soruyi

Çok iyi yeğenime aldım bende. 12 v olması iyi bişey hızlı gidiyor. 6v olanlar dandik yavaş ahsene aldım bende 2 3 ay önce
BAna cok buyuk geldi de kuzum bi sorayim dedim kutusu devasa aynen 12likler iyi oluyormus arastirdim ohh iyi yapmissin yaristiralim bizim bıddıkları

BAna cok buyuk geldi de kuzum bi sorayim dedim kutusu devasa aynen 12likler iyi oluyormus arastirdim ohh iyi yapmissin yaristiralim bizim bıddıkları
Yok yok ahsene ben küçüğünü aldım ama senin bıdık iri ona olur kemeri var zaten siz sürersiniz büyüyünce kendi sürer yarıştıralım kuzuları

Ay bizimki çorba içiyor sadece sütle çoğu zaman dökülüyor
Valla herkes çok güzel şeyler yapıyor ama bizimki yapsamda yemiyor geçen gün kabak çorbası yaptım çok az içti

Bizim kizcede öyle ayrılmıyor bende yapıştık kucakta sürekli babada da durmuyor mızmızlanıyor

Yok yok ahsene ben küçüğünü aldım ama senin bıdık iri ona olur kemeri var zaten siz sürersiniz büyüyünce kendi sürer yarıştıralım kuzuları
Insallah az kaldi benimki hızını alamiycak gibi duruyor zaten

Eklentiler

• Screenshot_20230424_072037_Gallery.jpg
    53,3 KB · Görüntüleme: 38
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…