2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Bizimki de aynı. Bir haftadır bana yapışık. Hiç böyle değildi. Gece uyanınca babası pışpışlar ya da kucağına alır uyuturdu. Şimdi kiyametleri koparıyor ben alınca susuyor. Bu is bana hiç yaramadı 🙈
Oyle canım buzamandan sonra sanırım artık iyice anneye olsunncanı sağolsun kuzuma hosumada gidiyo hemen banageliyo

Aynen öyle kuzu ne yazıkki insanlar anlamıyor hatta bazen bu sureci geçiren insanlar bile tuhaf yorumlar yapabiliyor anlayamıyorum

Yok bacım Allah korusun diyelim hehehe
Boncuk bilmiyordu süreci de onun için geçmişe bir yolculuk yaptık 😂😂
Süreci yaşayanlar biz yaşadık çektik onlarda çeksin nolacak ki modunda olabiliyo bazen.
Ahh anneme geldim Manisa’ya . Annem halime üzüldü kızım sen ne ara oturuon yemek bile yiyemion diyo. Bi biri bi biri derken tabi normal dedim .
Babamız da Salı günü gidiyo Adıyaman a göreve

Süreci yaşayanlar biz yaşadık çektik onlarda çeksin nolacak ki modunda olabiliyo bazen.
Ahh anneme geldim Manisa’ya . Annem halime üzüldü kızım sen ne ara oturuon yemek bile yiyemion diyo. Bi biri bi biri derken tabi normal dedim .
Babamız da Salı günü gidiyo Adıyaman a göreve

Hayırlısı ile gitsin gelsin Kuzucum
Oh iyi yapmışsın annenle hasrete giderir birazda değişiklik olur
Vallahi annemde evin dağınık çok kızım diyordu güneşe bakınca dedi normalmiş 😂

Aynıyız. Sürekli beni görmek istiyor. Eşim evdeyken 1 saat uyurdum ilgilenirdi şimdi mümkün değil durmuyor. Sürekli kucağımda olmak istiyor. Bu aylarda anneden ayrılık kaygısı yaşıyorlarmış 1 yaş ile azalarak geçer inşallah

Oyle canım buzamandan sonra sanırım artık iyice anneye olsunncanı sağolsun kuzuma hosumada gidiyo hemen banageliyo

Ya Benm de hoşuma gidiyor özellikle Kv gelince ağlamasın verin bana diyor sonra susmuyor tabi kızım ben alıyorum susuyor aşırı hoşuma gidiyor yalan yok 🤣🤣🤣 ama evden çalıştığım için mesai saati içinde beni görünce yapışıyor bir de geceleri uyanınca babası uyutuyordu kucağında emmesi gerekmiyorsa, şimdi bütün desteklerden mahrum kaldım 😁🙈

Ya Benm de hoşuma gidiyor özellikle Kv gelince ağlamasın verin bana diyor sonra susmuyor tabi kızım ben alıyorum susuyor aşırı hoşuma gidiyor yalan yok 🤣🤣🤣 ama evden çalıştığım için mesai saati içinde beni görünce yapışıyor bir de geceleri uyanınca babası uyutuyordu kucağında emmesi gerekmiyorsa, şimdi bütün desteklerden mahrum kaldım 😁🙈
Ayy aynı aynı benimde kvle kp öyle amcalar falan hahahahab

İyice kuduruk oldular yaaaa benim akıllı bebem de gitti yerine totosunda kurt olan bi bebe geldi 🤭 deprem olmuş ya orda ondan yazmıştım merak edip
Sagol canm.ben yoktum depremde burda.rutin bi depremdi.benimki de heryere gidecem,herseyi elime alacam diyo.zor donemleri ama yinede ilk dogduklarindaki zorlukla yarişamaz:)

Ek gıda çok almıyorlar kuzu ondan ya
Biberonunda sevmiyor bizimki :KK43:
Ay annem kaldırdı sağma makinemi benim 🥲Geçen nohut yaptım yemedi o kadarda uğraştım kabuklarıyla 🙈 ama tatsız bir şey haklı yani.. Ben yemek ne yapacağımı bilemiyorum yetişemiyorum. Bebek keki vs kim yapmıştı bana bir tarif atsın 🙈 gerçi ben onu okuyana kadar kaç gün geçer 🥲

Kızlar birde size bişey sorucam bebeğinin dişi henüz çıkmayan varmı bizim hala çıkmadı vitamin ek takviye yapınca hemen çıkıyor diyorlar bilgisi olan var mı ?
Ay geç oldu ama biz ilk diş ucunu bayramın 2. Günü akşam gördük 😍 dvit ve Demir hep kullandık bu arada. Bence onla alakası yok sanki..

Ooo sende mi organizasyona girisiyosunn 😀😀 bitek ben giriştim sandım yavv kendimi cok yalnız hissettim😀😀😀 bayramlık alındı heehhh benimkine almadım dolu dolu elbiseleri var giymeden kaldırılacak ensonda bazalara bosuna almadım ama cokta güzel bayramlıkları var
Ay bende organizasyon tutacağım kuzum büyük olasılık yetişemem yoksa 🙈

• Komik
Reactions: Jou
X