2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Anaaa ciddimii kızzzz 🤣🤣🤣 gözüm korktu siniden

Sorma kız şoka uğradım uyumakta istemedi zorla uyuttum enemm pastadan ayrılmak istemedi illa parmaklıcak üstüm başım çikolata oldu iyi ki aile arasında yaptık:))

• Komik
Reactions: Jou
Senin nasıl gidiyor bayram :)
Huysuzluk kuzum dünden beri cok huysuz ağlak bi mutfağa gideyim çığlık kıyamet ağlıyo dedesiyle babannesiyle hic oynamıyo oda canı isterse yani iki dkbakkala gidelim dedi dedesi kapıya çıkana kadar birşey yoktu baktkmm geri geldi ağlamış beni görünce kollarını açmış bana geliyo görende dövdü sancak anladımki bana çok düşkün belli yemeğe bile dogru dürüst oturamıyorumbeni görüyo ağlıyo kucağıma geliyo sarılıyo bana gezmeye gitcez eşimle beni istiyo başkasını istemiyo

Huysuzluk kuzum dünden beri cok huysuz ağlak bi mutfağa gideyim çığlık kıyamet ağlıyo dedesiyle babannesiyle hic oynamıyo oda canı isterse yani iki dkbakkala gidelim dedi dedesi kapıya çıkana kadar birşey yoktu baktkmm geri geldi ağlamış beni görünce kollarını açmış bana geliyo görende dövdü sancak anladımki bana çok düşkün belli yemeğe bile dogru dürüst oturamıyorumbeni görüyo ağlıyo kucağıma geliyo sarılıyo bana gezmeye gitcez eşimle beni istiyo başkasını istemiyo

Bu aylarda öyleymiş kuzum iyice düşkün oluyorşarmış. Belis çoğu zaman babasına bile gitmek istemiyor hep kucağımda. 3 yaşına kadar öyleymiş diyorlar umarım değildir :)

• Komik
Öyle Tabi canım kader maalesef

Canım yazını okudum ve sürecin ne kadar zormuş Rabbim senin yüzüne gülmüş belis kuşunu göndermiş gerçekten Rabbimin mucizesi
Giden meleğine rahmetler diliyorum 🙏
Rabbim kızınla uzun sağlıklı bir ömür nasip etsin
Nice guzel yaşları olsun Belisimin

Bizimde babanne dede geldi
Memlekette. Abi evde ağlayan çocuk onların yanında kikikiki tobe tobe uykusu var mızmız desem inanmazlar yani
Akşam 6 da kalktı mızmızlandı uykusu var dedik 8 gb oyalayalim dedik bu sefer uykjsj
Açıldı 10
Buçukta uyudu

Canım yazını okudum ve sürecin ne kadar zormuş Rabbim senin yüzüne gülmüş belis kuşunu göndermiş gerçekten Rabbimin mucizesi
Giden meleğine rahmetler diliyorum 🙏
Rabbim kızınla uzun sağlıklı bir ömür nasip etsin
Nice guzel yaşları olsun Belisimin

Çok teşekkür ederim canım ❤️🌼Karanlığın sonu aydınlık oldu çok şükür🤗

cok yaramazlik donemlerindeler ama cokta tatlilar yaa,bi saniye yerinde durmuyo benimki
Evet aşırı tatlılar 🍫 her yere atlıyorlar gitmek için bağırıyor bide sinirLi
Ya kafasını vuruyor kızınca
Bide dil çıkarmaya başladı tekrardan yandan çıkartıyor bu sefer

Bugün diş problemimden dolayı yazamadım bi türlü. Sağlıklı mutlu yaşları olsun belis kuzunun🥰😘😘

• Muhteşem
X