2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Sen napıyosun canım gittinmi dr a
Napıyım canım başım tuttu oturuyorum. Gittim geçen gün rapor için aslında ama kalp atışını alamadık daha,yarın özeldekine bi uğruycaz nöbetçi doktor varmıs iğne için reçete yazdırmam lazım yazarmı onuda bilmiyorum çarşamba tekrar devlete gitcem

Napıyım canım başım tuttu oturuyorum. Gittim geçen gün rapor için aslında ama kalp atışını alamadık daha,yarın özeldekine bi uğruycaz nöbetçi doktor varmıs iğne için reçete yazdırmam lazım yazarmı onuda bilmiyorum çarşamba tekrar devlete gitcem

2 gündür kafam sallanıyor resmen akşamları daha fena 😢 migren var mı sende
Nöbetçi doktorlar ilac yazmıyor diye biliyofum
Sor istersen
Sağlıkla gelsin bebis

Benimm belistoşumm ilk göz ağrımm allah ona güzel kısmet kapılar açsın hayalleriyle yaşasın sağlık mutlu huzurlu para gelsin aşkoma iyiki doğmuş iyiki bizimm belistoşumuzz doğum günü kutlu olsun güzel kuzum beniimmm 😍

feliz-cumplea%C3%B1os-happy-birthday.gif

Belistoşa dinlet oturup sen dinleme ! M -Murphy

Benimm belistoşumm ilk göz ağrımm allah ona güzel kısmet kapılar açsın hayalleriyle yaşasın sağlık mutlu huzurlu para gelsin aşkoma iyiki doğmuş iyiki bizimm belistoşumuzz doğum günü kutlu olsun güzel kuzum beniimmm 😍

feliz-cumplea%C3%B1os-happy-birthday.gif

Belistoşa dinlet oturup sen dinleme ! M -Murphy

Yaaaaa ağlarım he ahahaha çok teşekkür ederim beybi hemen dinliyoruz ❤️🤗

• Muhteşem
Reactions: Jou
2 gündür kafam sallanıyor resmen akşamları daha fena 😢 migren var mı sende
Nöbetçi doktorlar ilac yazmıyor diye biliyofum
Sor istersen
Sağlıkla gelsin bebis
Doktor teşhisi deil ama var galiba migren çünkü normal bi ağrı olmuyo bazen 3 gün sürüyo ve şiddetli ağrı çekiyorum bide yetmiyo dünden bu yana diş ağrımda var arıycam açıksa bugün dişçiyede gitcem benim kızda sağolsun 6da uyandı bugün🤦‍♀️

X