2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Bir yanım buruk bir yanım sevinç dolu. Kızım 1 yaşına girdi. Oğlumda yaşasaydı eylülde 4 yaşına girecekti. Bugün belis abisini ziyaret etti🥺 Allah evlatlarımızı bize bağışlasın. Sağlıklı mutlu yılları olsun inş. Güzel bayramlar görsünler inş 🙏
Amin amin. Oy kuşum benim rabbim cennetinde kavuştursun sizi🤲🏻

Ayyy😂😂 çınardan beklemediğim hareketler bunlar 🤭

Vallahi inanılmaz uslu bir çocuktu ama kalabalıkta hep ağlardı yabancı birileri geldiğinde de ağlardı kuzenim gelmişti düğün davetiyesi için ağzında havuç ağlama krizine girmişti bogazina kaçmıştı çocuklar 2 sene. Çocuk düşünmüyoruz demişlerdi dedjler yok biz bi on sene çocuk yapmayız 😂

Vallahi inanılmaz uslu bir çocuktu ama kalabalıkta hep ağlardı yabancı birileri geldiğinde de ağlardı kuzenim gelmişti düğün davetiyesi için ağzında havuç ağlama krizine girmişti bogazina kaçmıştı çocuklar 2 sene. Çocuk düşünmüyoruz demişlerdi dedjler yok biz bi on sene çocuk yapmayız 😂
Ahahahah gözleri korkmuş 😂😂😂😂Ay Ahsende artık yabancılıyor ağlıyor hemen

Huysuzluk kuzum dünden beri cok huysuz ağlak bi mutfağa gideyim çığlık kıyamet ağlıyo dedesiyle babannesiyle hic oynamıyo oda canı isterse yani iki dkbakkala gidelim dedi dedesi kapıya çıkana kadar birşey yoktu baktkmm geri geldi ağlamış beni görünce kollarını açmış bana geliyo görende dövdü sancak anladımki bana çok düşkün belli yemeğe bile dogru dürüst oturamıyorumbeni görüyo ağlıyo kucağıma geliyo sarılıyo bana gezmeye gitcez eşimle beni istiyo başkasını istemiyo
Bizimki de aynı. Bir haftadır bana yapışık. Hiç böyle değildi. Gece uyanınca babası pışpışlar ya da kucağına alır uyuturdu. Şimdi kiyametleri koparıyor ben alınca susuyor. Bu is bana hiç yaramadı 🙈

Kızlarımm merhaba spiral taktıran var mı ? Düsünüyorum da ben pek güvenilir bir doktor bulamadım hap mı spiral mı sizce?

Bir yanım buruk bir yanım sevinç dolu. Kızım 1 yaşına girdi. Oğlumda yaşasaydı eylülde 4 yaşına girecekti. Bugün belis abisini ziyaret etti🥺 Allah evlatlarımızı bize bağışlasın. Sağlıklı mutlu yılları olsun inş. Güzel bayramlar görsünler inş 🙏

Thread 'Buda benim hikayem..' Buda benim hikayem..

Bu konuma denk gelmedin sanırım kuzum
başın sağolsun, çok üzücü şeyler yaşamışsın ama çok şükür ki hikayenizin sonu mutlu bitmiş. Gidenin yeri dolmuyor, acısı hep kalıyor ama gelen de aşırı kıymetli oluyor 😍 Allah evlatlarımıza uzun ve sağlıklı ömürler versin, ayaklarına taş değmesin inşallah.

Bizimki de aynı. Bir haftadır bana yapışık. Hiç böyle değildi. Gece uyanınca babası pışpışlar ya da kucağına alır uyuturdu. Şimdi kiyametleri koparıyor ben alınca susuyor. Bu is bana hiç yaramadı 🙈
Aynıyız. Sürekli beni görmek istiyor. Eşim evdeyken 1 saat uyurdum ilgilenirdi şimdi mümkün değil durmuyor. Sürekli kucağımda olmak istiyor. Bu aylarda anneden ayrılık kaygısı yaşıyorlarmış 1 yaş ile azalarak geçer inşallah

X