2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Yok kuzum büyük aynen okula devam ayy gitsin kuzum ya walla evde o olunca sıkılıyo bana sarıyo tv izliyo hep. Yok olmuyo.
Haftaya da bayram sonrası eşim deprem bölgesine gidecek görevli bakalım nasıl olacak ya 2hafta orda

e bacım sen niye cam silcen çocuk siliveriyo iste aaa . Pazar günü cam sildim aman yarabbim bi yoruldum . Dedim neyime yani bu ise girişmek . Bizim camlar yalanmiyo genelde yerdeki taslar siliniyo tükürükle kuzum .
Dediklerin o kadar doğru ki yani çağırmakla bitmiyo işte o sofra illa bi süslenecek çeşitlerle . Ev temiz olacak e bi de misafirler gidince temizlenecek . Walla düşünürken bile yorucu

Aynen öyle kuzum ya. Bi de sizinkiler nasıl bilmiyorum ama bu ara kesinlikle yerde durmuyo hep kucak yere koyduğum an ağlıyo. Bak az önce bi enginarı ocağa koyamadim .
Valla benimki doğduğundan bu yana durmuyo yürütece koyuyodum arada yemek vs yaparken eğilip kafa üstü ondanda iniyo hep belimde taşıyorum düşük yapmasam iyidir riskli gebelik zaten

biz de aynı durumdayız. atak hafta. ben çaresi uyanıkkık süresini uzatmakta buldum valla. ilk uykuya 3 saat, 2. uykuya 4 saat uyanık bırakıp uyutuyorum. yoksa uyumuyo asla

biz de aynı durumdayız. atak hafta. ben çaresi uyanıkkık süresini uzatmakta buldum valla. ilk uykuya 3 saat, 2. uykuya 4 saat uyanık bırakıp uyutuyorum. yoksa uyumuyo asla
E bnmki ztn 3 4saat duruyo normalde, daha uzatsam bu sefer gece cok geçe gidicek, tek uykuya dusmeye de hazir degil, bi sekilde gecirmeye calisiyorum gunleri

Kızlar selam nasılsınız? Valla çalışmaya başlayınca çok zor oldu buralara girmek sizleri de özlüyorum. fırsat buldukça giriyorum. Birazdan kalabalık bir misafir grubunu ağırlayacağım kızım artık ananesi ne verirse onu yiyor işten kafamı kaldırıp ona bile bakamıyorum Bayram önü işler yoğun hepinizi bebisleriyle öpüyorum.

Özletiyosun vallahiii

Allah kolaylık verdin canım

Olur mu bilimsel şeyler bunlar ince kaba motor gelişimi önemli

Ben zaten babaanneyi sevmiyorum
Yani bilemedim kuzum gelisimi cok iyi almiranin al ver herseye dinliyo yoksa dikkatimizi cekerdi kartlarıvar sadece zeka kartlar oda 12aydan sonra

Biliyiruzz pek meşhur babannesi ahsende pek seviyor değelll

Yani bilemedim kuzum gelisimi cok iyi almiranin al ver herseye dinliyo yoksa dikkatimizi cekerdi kartlarıvar sadece zeka kartlar oda 12aydan sonra

Biliyiruzz pek meşhur babannesi ahsende pek seviyor değelll

Ya şu hayvanlar sebzeler olan kartlar var ya a101 de satılıyor ondan aldım baya ilgisini çekti özellikle üzüm dediğim zaman kahkaha atıyor :) ondan mı aldın sende

Reactions: Jou
Çok zor yeğenlerimdende bilirim
Kiz ben 2 3 sene sonrasini dusunuyorum vallahi dün avmye gittik bi ayakkabi denettim begenmedim ama o ısrarla cikarmak istemedi kiyametleri kopartti eyvah eyvah dedim 2 sene snra gelsek almadan cikamam

Reactions: Jou
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…