2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
TEyzoşlari biz çak yapmayi ögrendik ismine her seslenisimde tepki veriyor babildamalar cogaldi ve hayir dedigimde yaptigi biseyi birakiyor duruyor ama digerlerinden hala bi ses seda yok umrnda olmuyor

TEyzoşlari biz çak yapmayi ögrendik ismine her seslenisimde tepki veriyor babildamalar cogaldi ve hayir dedigimde yaptigi biseyi birakiyor duruyor ama digerlerinden hala bi ses seda yok umrnda olmuyor
Olabilirrr bazı şeyleri yspar bazı şeyleri ummazz benimkide öyle çak falan yapma dediğimde yapmıyo çok inatçı olursa tabi dinlemiyo😆

Hahahahahha aha benim kız yanii hatta diyorumki sepete atalım bak ben atıyorum diyorum nese atıyorum alıyo boşaltıyo oda nere sepete sokmak benim kız aaa sepete atcak ruyanda görürsün😆😆😆😆

Vallahi hiç işi yok canım ancak kurcalayacak ağzına sokacak

• Komik
Reactions: Jou
Valla benimki doğduğundan bu yana durmuyo yürütece koyuyodum arada yemek vs yaparken eğilip kafa üstü ondanda iniyo hep belimde taşıyorum düşük yapmasam iyidir riskli gebelik zaten
Ayy Allah korusun canım ya. Dikkat et sen aman. Riskli derken sıkıntı ne .
Bnm ki örümcek de de durmuyo ya ağlıyo sevmiyo

Yok kuzum büyük aynen okula devam 😂🙈ayy gitsin kuzum ya walla evde o olunca sıkılıyo bana sarıyo tv izliyo hep. Yok olmuyo.
Haftaya da bayram sonrası eşim deprem bölgesine gidecek görevli bakalım nasıl olacak ya 2hafta orda
Zor kuzum vallahi okula gidemedik sıkılıyorlar oyun çocukları o yüzden evde olduğu zaman bunalıyorum ben de bazen kahvaltısını bile geç veriyorum
Bu seferde çok stres oluyorum çocuk aç kaldı bir an önce uyutmalıyım oğlumla ilgilenmeliyim hayırlısıyla büyüyecekler inşallah ama bizi de yoruyor işte sen ne yapacaksın iki hafta çok zor

Anamm saat olmus 21.30 bukız hala gunduz 2 bucuktan beri ayaktaaa anamm bu kıza noldu enerji tavan bugün😳😳😳😳
Bizim kızın öyle hala ayakta banyo yaptırdım artık hiç uyumaz aşı olduğu için yapamamıştık hafta sonu bugün bari yaptırın çocuk rahat etsin dedim

• Komik
Zor kuzum vallahi okula gidemedik sıkılıyorlar oyun çocukları o yüzden evde olduğu zaman bunalıyorum ben de bazen kahvaltısını bile geç veriyorum
Bu seferde çok stres oluyorum çocuk aç kaldı bir an önce uyutmalıyım oğlumla ilgilenmeliyim hayırlısıyla büyüyecekler inşallah ama bizi de yoruyor işte sen ne yapacaksın iki hafta çok zor
Ya büyük kızı okula götürme getirme işleri var işte uyku saatlerimize denk geliyo e kime birakcam zaten sürekli beni istiyo kimsede durmaz komşuda fln. Muhtemelen annem gelecek kuzum bakalım yani. Aslında bn kimsenin gelmesini de istemiom ama ya kafam çok karışık çok yoruluyorum her şeyi ben yapıyorum evde ne bileyim ya.

Bizim kızın öyle hala ayakta banyo yaptırdım artık hiç uyumaz aşı olduğu için yapamamıştık hafta sonu bugün bari yaptırın çocuk rahat etsin dedim
Yaniii ayy vallahaa uyudu şükürr üstünü başını değiştirdim emzirdim salladım bayıldı artık hiç bukadar duramazdı sanırımm 1 uykuya geçiyo bizim hanfendi

Yani bilemedim kuzum gelisimi cok iyi almiranin al ver herseye dinliyo yoksa dikkatimizi cekerdi kartlarıvar sadece zeka kartlar oda 12aydan sonra

Biliyiruzz pek meşhur babannesi😆 ahsende pek seviyor değelll :KK70:
Gelişimi kötü demiyorum. Ama onlar da gelişimi için önemli diyorum 😂

• Beğen
X