2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244

uyuturkende bağırıyor ağlıyor mu ?

sweetgirlcandy in öyledii atak yaşıyorsun
Bi yandan da diş, nasi bas edicm bilemiyorum valla dun calpol verdim mecbur agrisini kessin diye, tetagil fln kullaniyomsnuz ne kullaniyosunuz dişe
uyuturkende bağırıyor ağlıyor mu ?
Yatirinca bagrip agliyo, iyice sapitirsa uyuturken de bagirip agliyo, onlari yapmazsa uyanip da uyuyakaldigini anlayinca bagiriyo, degisik cocuk

benimkide öyle işte ağlaya ağlaya uyuyor erken yatıyorum desem yok geç yatırıyorum desem yok
bazen hiç sesi çıkmıyor ayakta babasında uyuyor
memede uyumak istiyor bazen dalamıyor
ama uyku sorunumuz çok uyutmak ayrı uyuyuncada sürekli uyanıyor

Ay evt bizde de durum bu sekilde, cocuklardan mi kaynakli biz mi bi hata yapiyoruz cozemedim

Ben hicbirşey vermiyorum calpol falan vermiyorum

karanfille yağıyla yapıyorum günde 4 5 kez sürüyorum

Zincirleme olaylar dünyası atağı biz geçtik onu

Ay evt bizde de durum bu sekilde, cocuklardan mi kaynakli biz mi bi hata yapiyoruz cozemedim

çocuklarla alakalıdır bence ya sürekli bende kendimi sorguluyorum etrafımda bu şekilde uyuyan bir bebek yok
oğlumda bu şekilde bir şey yaşamadım ayakta sallardım uyumazdı ama ağlamazdıda güneşi ayağıma aldığım an kıyameti kopartıyor bende asla ayakta uyumuyor babasında da ağlıyor sonra bağırırıyor sesler çıkartıyor
bende memede uyuyor uyursa zor gerçekten uyutmaya giderken artık stresle gidiyordum şimdi biraz daha iyi

Niye ay gelişimi için önemli bence bazı oyuncaklar ahahahaha anneanneye hemen

biizim kız abisinin robotlarını kemiriyor şu sıralar :))))
bende çok oyuncak almayacağım kendini bildikten sonra beebekler için ağlama krizlerine girecek zaten Jou
bebeklerle oynanabilecke oyunlar dedim sepet alın 4-5 parça küçük oyuncağı etrafına bırakın oradan alıp sepete atmasını sağlayacağız fln diyordu ama ben güneşte denedim suratıma bakıp ağzına soktu

Hahahahahha aha benim kız yanii hatta diyorumki sepete atalım bak ben atıyorum diyorum nese atıyorum alıyo boşaltıyo oda nere sepete sokmak benim kız aaa sepete atcak ruyanda görürsün

Benimki de bastan beri memede uyuyo sadece, baska turlu uyudugu bikac seferdir anca, memede uyuduklari icin mi boyleler acaba

Onu bende yaptm arada suruyorum ama bise etki etmedi sanirim
Baslicam zincirlemesine ama ya bitmiyolar

hiç dert etme bebekle olmuyo benden çok eşim yoruldu yarım saat cocuğu tuttu diye yardım edende olmayınca hiç olmuyo telafi edersin önümüzdeki senelerde
Aynen öyle kuzum ya. Bi de sizinkiler nasıl bilmiyorum ama bu ara kesinlikle yerde durmuyo hep kucak yere koyduğum an ağlıyo. Bak az önce bi enginarı ocağa koyamadim .

İste çağırıyorlar gitsen bi dert gitmesen başka dert ben çağırdıklarında önce gerek yok ya fln diom bn alamicam walla yüzüm yok diom. E tabi karşı tarafta ısrar ediyo aaa olur mu fln deyince haydi hop gidioz
Bnm burda eşimin tarafı var. Kendi tarafım burda olsa zaten işin içinden hiç çıkamam ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…