2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244

Ay benim kocada öyle alıyor tatlıyı dayanamıyorum diyorum alma her akşam
Diyor yemek zorunda değilsin heheh

Yanii oynamak istiyolsr benimkide oyleee salond ababasıyla oynuyo ben mutfaga gidiyorum peşimden geliyo bacağıma sarilıyo bende sen gibi iş yapıyorum

Nasıl gecti misafir

Güzeldi kuzum şükür guzel atlattık
Ramazan kalabalıkta güzel pandemi yüzünden görüşemedik
Azıcık yoruldum kollarım agriyor

Reactions: Jou
Kızlar kızlar bana bi akıl verin. Bi arkadaşıma ev görmeye gitcez. Biz evlendiğimizde ev görmeye waffle makinesi ve duvar saati almıştı. Ben şimdi ne alcam. Kahve makinesi falan alacaktım almışlar. Yani elektronikte alacağım bir şey yok gibi. Ne alayım sizce?

Kiz diyete mi giriyosunuz beni de aliin cok fenayim emziriyorum diye giremiyorum, bebikin 40inda 61 kiloydum sonra ye ye ye 69 oldum ne ara buralara geldim hic bilmiyorm, hic bi kiyafetim olmuyo yaz geliyo sisko sisko sicak basiyo bide, ay hic memnun degilim halimden bende

emziriyomusun hala yoksa biraktinmin?

Öğlene domatesli makarna yapıyorum
Oh afiyet olsun biz dungece eve gece 2 de gelince bebik perisan oldu, onla birlikte biz de, simdi anca kahvalti ediyo
yahu bi bebek aksamustu 5ten saat 2ye kadar sadece 15dk uyuyakalarak nasil durabilir, bi de disler patlamak uzere asiri asiri huysuz cok fena

En klasik hediye cay takimi ya da kahve fincan takimi olabilir cok şık olanlari var ya da bi abajur

Bende doğumdan sonra hamile kalmadan önceki kiloma düşmüştüm geri aldım. Yok ben bide emzirmedim de yani kilo zarar ya valla nefes nefese kalıyorum

Oyyy nasıl durmuş yaaa kuzum

Bende doğumdan sonra hamile kalmadan önceki kiloma düşmüştüm geri aldım. Yok ben bide emzirmedim de yani kilo zarar ya valla nefes nefese kalıyorum

Oyyy nasıl durmuş yaaa kuzum
Bak gece 1 gibi arabada oto koltugunda 1 saat yol gittik gozunu kirpmadi ya, nasi bebek bu anlamadm uyuyakalir insan ayip olmasin diye
Bende öyle düşündüm çay kahve seven biri elektronik bişey alınca o acaba basit mi kaçar dedim
Evt simdi o da basit kalablr belki ama ucuz da degiller baya pahalilari da var aslinda

Bak gece 1 gibi arabada oto koltugunda 1 saat yol gittik gozunu kirpmadi ya, nasi bebek bu anlamadm uyuyakalir insan ayip olmasin diye

Evt simdi o da basit kalablr belki ama ucuz da degiller baya pahalilari da var aslinda
Bizimki de dün köydeydik 5 saat uyanık kaldı Allaaaah bitirdi beni arabaya bindik uyudu eve gelene kadar inatçı çıktı seninki ya da benimki uykuyu seviyor

Dur bi bakayım bayramda götüreyim diyorum

Bizimki de dün köydeydik 5 saat uyanık kaldı Allaaaah bitirdi beni arabaya bindik uyudu eve gelene kadar inatçı çıktı seninki ya da benimki uykuyu seviyor

Dur bi bakayım bayramda götüreyim diyorum
Cok inatci galiba, sbh da 8de uyandi, tam 1saat15dk ugrasip geri uyuttum zorla, uyku gerilemesimidir nedir anlamadm

Emziriyorum kuzum oyle çok sık yapmıyorumm diyet spor yapıyorum youtubden açıp bide azar azar yiyorum.neseki sütüm doluyo maden suyu falan içiyorum oda dolduruyo kuruincir falanda yiyorum yanii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…