2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
sabah evden acele çıktım kahvaltılık almadım
yoldada poğaça almadım
aç karnına çay içtim mutsuzum :)
şimdide humana içcem
dietemi girsem bu açlıkla gerçi bir gün anca sürer@Murphy

kuzucum güzeldi vallahi ben daha çok servis ve mutfaktaydım :KK70:
eşime soruyorum yorumlar ne söyle çorba nasıldı şu nasıldı bu nasıldı
şükür herşey çok güzeldi ama güveçi fırına göndermiştim ya çok lezzetliydi ama bi tık daha pişmesi gerekiyormuş
neyse hayırlısı artıkın :KK70: 2 çocuklu hem temizlik hem yemek
ama varya kuzu keşkek yüzünden kollarım gitmiş :KK70: döve döve döve bittim
eşime diyorum keşkeki sen döv o ne demek diyor :KK70:
Keşkeke bayılırım ama yapmaya cesaretim yok valla :)
ay çok minnoşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş
kuzu bizim kızçeyede hep yazlık hediye gelmişti hurçta onları yıkayayım da kışlıkları kaldırayım diye bakıyorum :KK70:

Hediyeler hala paketli duruyor inş bende zamanı gelsede yıkasam :)
ben çok güzel vermiştim güneş 3 aylıkken sonra az kilo almış güneş diyince sanki benden bahsediyormuş gb hunharca yemeye başladım şuan önünü alamıyorum gece 11 de oturdum çayın yanına tatlı aldım gömdüm bi güzel sonrada pişmanlık duydum :KK70: hayırlısı

57 kilo ile hamile kaldım 68 doğum yaptım 62 kiloya düştüm sonra 57 kilolardaydım
sonra hoooop 63 oldum acilen 6 kilo vermem lazım
Jou Jou
Keşke ben 63 olsam ya ideal kilom 60 aslında ama çok zayıf olmak istemiyorum zaten olamıyorum eheheh
verirsin kuzu inanıyorum sana yalnız sabahları aç karnına nescafe iç yağları eritiyor iştah kesiyor :KK70:
İnş inş veririm sabahları espresso yapıyordum cidden baya iştah kesiyordu devam etmem lazım

sabah evden acele çıktım kahvaltılık almadım
yoldada poğaça almadım
aç karnına çay içtim mutsuzum :)
şimdide humana içcem
dietemi girsem bu açlıkla gerçi bir gün anca sürer@Murphy

Ben normalde öyle olunca akşama acısını çıkarıyorum :))

ben çok güzel vermiştim güneş 3 aylıkken sonra az kilo almış güneş diyince sanki benden bahsediyormuş gb hunharca yemeye başladım şuan önünü alamıyorum gece 11 de oturdum çayın yanına tatlı aldım gömdüm bi güzel sonrada pişmanlık duydum :KK70: hayırlısı

57 kilo ile hamile kaldım 68 doğum yaptım 62 kiloya düştüm sonra 57 kilolardaydım
sonra hoooop 63 oldum acilen 6 kilo vermem lazım
Jou Jou
Ooohhhh iyi vallahaaa ben hamile kalmadan 77 kiloydum simdi o kiloya döndüm hatta dahada veriyodum ben diyetteydim hamile olduğumu öğrenince diyete devam ettim genede doktorum dediğiyle 6 kilo almiştım hamileyken 83 ce kadar çıkmıştım simdi o raya kadar verdim emzirirken 75 ya düşmüştüm gene çiktım simdi 77ye indim hedefim 70 😂

Keşkeke bayılırım ama yapmaya cesaretim yok valla :)

Hediyeler hala paketli duruyor inş bende zamanı gelsede yıkasam :)

Keşke ben 63 olsam ya ideal kilom 60 aslında ama çok zayıf olmak istemiyorum zaten olamıyorum eheheh

İnş inş veririm sabahları espresso yapıyordum cidden baya iştah kesiyordu devam etmem lazım

istanbula gelince yaparım sana annemler memleketten getirmişti bende sıcak sıcak sulu sulu seviyorum
eşimde bayat seviyor ne kadar aynıyız dimi heheeh

evet bende hurçlamıştım hediyeleri yıkayıp yerleştirmek istiyorum

senin boyun uzun demekki benim 1,60 boy ideal kilomun 55-56 olduğu düşünüyorum :)))

evet evet hırs yapalım verelim kiloları eşim çok abur cubur alıyor çayın yanında götürüyorum vallahi

Evett bazen banada bi ağlamak geliyo uyuyunca

bendede şu oluyor yetersizlik duygusu yetemiyorum sanki ne bileyim yeterince oynatmıyorum yeterince gezdirmiyorum gb
dün babasında ağlıyor sürekli bana geldikçe susuyor çünkü ben koşturarak bir yerden bir yere götürüyor iş yapıyorum bi yandan da onu oynatuıyorum erkekler öyle değil mama sandalyesine koymuş önüne vermiş kepçe :KK70: hayır yani sen kızını bilmiyor musun
misafir gelecek telaşşlıyız oğlumda oyun oynayalım anne deid dedim oğlum şuan değil :))

• Komik
Reactions: Jou
ay herkes kilo vermeye çalışacak haziran anneleri diyette :)))
Bende azim yok hep başlarım hemen sonlanır😂 mesela ramazanda dikkat ediyim dedim benim koca her gün bi tatlıyla geldi. Cips çok severim almadım her markete gitmesinde 3 4 paket alıp alıp geldi 😂 bi iyi yeyim bayramda sonra inşallah biraz zayıflayım yaaa hiç sevmiyorum bu halimi

bendede şu oluyor yetersizlik duygusu yetemiyorum sanki ne bileyim yeterince oynatmıyorum yeterince gezdirmiyorum gb
dün babasında ağlıyor sürekli bana geldikçe susuyor çünkü ben koşturarak bir yerden bir yere götürüyor iş yapıyorum bi yandan da onu oynatuıyorum erkekler öyle değil mama sandalyesine koymuş önüne vermiş kepçe :KK70: hayır yani sen kızını bilmiyor musun
misafir gelecek telaşşlıyız oğlumda oyun oynayalım anne deid dedim oğlum şuan değil :))
Yanii oynamak istiyolsr benimkide oyleee salond ababasıyla oynuyo ben mutfaga gidiyorum peşimden geliyo bacağıma sarilıyo bende sen gibi iş yapıyorum😂😂😂😂😂

Nasıl gecti misafir

X