2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Vay anası arkadaşa bak waffle makinesi ve duvar saati

Şöyle güzel bi tablo alabilirsin 3lü asabilecek

Alabilirsen ayferyy alll hahahahaha

Vay anası arkadaşa bak waffle makinesi ve duvar saati

Şöyle güzel bi tablo alabilirsin 3lü asabilecek

Alabilirsen ayferyy alll hahahahaha
Eşimde dedi airfryer alalım diye de bilemedim o da fazla sanki yani kalabalıklar kv kp le yaşıyor alınca büyük boy almak gerek onlarda aşar bizi şu an karı koca 2 hediye aldılar o zaman evli değillerdi gerçi tablo asmazlar o olmaz maalesef

Dogru diyosunn buyuk aileyse az gelirr
Ayferrrr meshur olduanamm ondann
Aha instadan gezerken reklam çıktı

Glass tea çay makinesi yanınada tost makinesi hediyeymiş karacada yada ketii

Emziriyorum kuzum oyle çok sık yapmıyorumm diyet spor yapıyorum youtubden açıp bide azar azar yiyorum.neseki sütüm doluyo maden suyu falan içiyorum oda dolduruyo kuruincir falanda yiyorum yanii
Kuru incir receli aldm bnde ondan falan yiorm, iste yiyince de kilo kilo
Atak haftasına denk geldiyseniz ondan olabilir. Dişten olabilir
Hiiic bakmiyormki atak haftalarina, kendimi kaybettm hangi haftadayiz onu karistirdm

Kizlar tavsiye ediyorum enginar yapin bebelere, ben 6 aylikken falan püresini denemistim nefret etmisti bebik ama simdi cok sevdi, pirincli ya da sehriyeli olarak yemek gibi pisirdim minik küp küp dograyip, sogan havuc patates enginar minik kupkup dograyip pirinc ya da sehriye ekleyip su ekleyip suyu cekene kadar pisirdim, iyice pisti hepsi catalla rahat ezilen kivama geldi oyle yedi

enginar denemedim canım deneyeyim h sonu kereviz yaptık bizde soğan , havuç patates minik minik doğrayıp

Aynı şekilde benkerevizle etmiştim

canım kahve makinası ile fitre kahve makinası alabilirsin yoksa fiyatları aynı hemen hemen galiba

bekarlarmış sen tek hediye düşün hahahahahah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…