2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Evet baya sıcak kuzum kafası. Birde hep azar azar günde 2 3 kez kaka yapıyor ishal değil ama. Eli sürekli ağzında. Şimdi gidip calpol aldım akşam yatarken vereceğim rahat uyur en azından. Elimle damağında gezdirdiğimde alt damak komple kabarık kaç tane birden çıkaracak bu çocuk anlamadım

Hadi ya seninde atak falan mı yoksa elconunki gibi
evet canım elleri sürekli ağzında diş diye düşündüm :KK43:

oğlumu uyuturken bende uyuyakalmışım süt vardı mayalayacaktım gece 3 de kalktım soğumuş fena halde tekrar ısıttım sütü mayalayıp geri yattım
sonra sabah tekrar uyuyakalmışım koştur koştur evden çıktım
mutfakta hiç bulaşık bırakmazdım 2-3 tabak kaldı :KK43:

Yemekleri akşam yapıp dolaba atmaya başlıyorum bugün. Gün içinde belis kucaktan inmediği için yemek asla yapamıyorum. Yarın sabahta belise mantarlı omlet yapmayı düşünüyorum bakalım sevecek mi :). Yarın sizler neler yapacaksınız kızlar
canım ek gıdada ben çok başarılı değildim ablada sadece çorba üzerine gidiyor şuan
kereviz aldım pazardan onu deneyeceğim bakalım
benimde akşamdan yapmam lazım zaten gün içinin yemepini akşamdan yapıyorum

Bende yaptım iyi geliyo herkes yapıyo bunu dra sormamıza gerek yok yani
Doktora danışın yazıyo altta ondan dedim kız ben :)
evet canım elleri sürekli ağzında diş diye düşündüm :KK43:
Çok fena ya nasıl canları yanıyor kim bilir ☹️
oğlumu uyuturken bende uyuyakalmışım süt vardı mayalayacaktım gece 3 de kalktım soğumuş fena halde tekrar ısıttım sütü mayalayıp geri yattım
Kız ne olacak olur okadar insanız yani robot değil :)
canım ek gıdada ben çok başarılı değildim ablada sadece çorba üzerine gidiyor şuan
kereviz aldım pazardan onu deneyeceğim bakalım
benimde akşamdan yapmam lazım zaten gün içinin yemepini akşamdan yapıyorum
Sadece çorba da yeterlimi ki kuzum ben öğlen katı verdiysem akşama çorba veriyorum yada tüm gün katı ise ertesi gün mutlaka çorba yapıyorum ama sürekli çorba da yazık bence ya 🙈

Olsun kalsın birşey olmazzz
Yogurdu mayaladınmı eğer olmazsa fırında ısıt tekrar

Sadece çorba da yeterlimi ki kuzum ben öğlen katı verdiysem akşama çorba veriyorum yada tüm gün katı ise ertesi gün mutlaka çorba yapıyorum ama sürekli çorba da yazık bence ya 🙈
Onu okumamışım😀😀😀😀

Canım benim teşekkür ederimm 😘😘🥰🥰🥰attaya gittik geldik vallaha bacaklarum pertt

Niye kutlamiyinnnn
Kuzum benim beybi dışarda sabit biyerde 20 dk anca duruyor oyalamayla sonra kriz başlıyor. Evim küçük evde yapamam zaten. Bana işkence olur yani o doğumgünü zaten insan fazlalığında da çok huysuzlanıp ağlıyor. Anneanneme iftara gittik toplasan 15 kişi anca vardık. Ben arka odadan çıkamadım döndük sonra. İçeri gittikçe ağladı da ağladı 😌 biraz daha büyüyünce yaparım inşallah

• Beğen
Reactions: Jou
Kuzum benim beybi dışarda sabit biyerde 20 dk anca duruyor oyalamayla sonra kriz başlıyor. Evim küçük evde yapamam zaten. Bana işkence olur yani o doğumgünü zaten insan fazlalığında da çok huysuzlanıp ağlıyor. Anneanneme iftara gittik toplasan 15 kişi anca vardık. Ben arka odadan çıkamadım döndük sonra. İçeri gittikçe ağladı da ağladı 😌 biraz daha büyüyünce yaparım inşallah
Heee ozaman tabii canım iyi düşındün kalabalığa alışık değil senin bebe demekkii benimkide pek girmez ama biri geldimi 1 saat bi incelerr sonra alisıyo

sabahlarıda süt içmiyor diye büskivi ıslatıp yediriyormuş
ek gıda için biraz hızlanalım diyeceğim artık 10 ayı geçtiler
ben h sonu kahvaltı hazırlıyorum yediriyorum
n bileyim kuzu ya zor vallahi

sabahlarıda süt içmiyor diye büskivi ıslatıp yediriyormuş
ek gıda için biraz hızlanalım diyeceğim artık 10 ayı geçtiler
ben h sonu kahvaltı hazırlıyorum yediriyorum
n bileyim kuzu ya zor vallahi

Bencede canım söyle kolaya kaçıyor gibi

kızlar güneşe bayramlık bakarken karşıma çıktı çok güzel değiller mi ya :KK70:

1681283771587.png

X