2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Vallahi oyle cok haklisin hastanede bile bagirdi hatta bana acısına verdim bisey demedim kız kardesi vardi yanimizda bana eve gelince abla sana ned3n bagirdi o dedi bende dedim tuttum kaldirmak icin sonra ordanmi burdanmi tutayim derken bagirdi dedim oda insanlar onu kınar seni degil ayip ediyo dedi kendi kardesi bile farketti yani bende umursamiyorum artik dedim kendim babasiz buyudum sirf cocuklarim babasiz buyumesin diye susuyorum iste herseye keske bile bile lades demeseydim ama kader naplim
Üzüldüm yazdıklarına eşin sanırim yanlış anlamadıysam arada birmi böyle süreklimi

Aa onu bilmiyordum bakayım ozaman

Yok canım hiç dili damak hep şiş kaç tane gelecek nerden gelecek anlamadım valla
İlk genellikle alt veya üst sut dişler gelir canım. Ama belli de olma tabi. İlk kez çıkaracağı icin baya zorladı demekki . Sen tetagil I ağzına dok sonra parmak fırçan varsa parmağına takıp bütün damaklarını ovala çok iyi gelir

Aaa şaka yapıyorsun ya cidden mi maşallah 😍 ayyy kızın bakar genişlete walla hem küçük anne hem abla ne güzel.
Erken yaşta anne olmanın zorluğundan sonra şuan güzel yanları çok şükür ama benim büyük kız işe başladı onada kıyamıyorum pek,yorgun dönüyo bakalım halletcez bi şekilde artık

Aynen oyle allah görüyo zaten biliyorum anlatıklarını okudum kuzum bosverr bende diyorum allah görüyoo sen nasıl davranmak istiyosan davran allaha nasıp hesap vericeksin onu düşün diyorum hep ve bian böyle geri çekiliyo birşeyde diyemiyo haliyle tabii
E dicek bisey yok zaten o lafin ustune kuzum 🩷

• Komik
Reactions: Jou
Üzüldüm yazdıklarına eşin sanırim yanlış anlamadıysam arada birmi böyle süreklimi
Arada kuzum ama bizim hic normal kavgamiz olmaz hep büyük olur sacma sapanda olsa kiyamet kopar evde bende o bagirinca uzaklasiyorum duymamazliktan geliyorum oylece kapaniyor konular.

X