2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Yemekleri akşam yapıp dolaba atmaya başlıyorum bugün. Gün içinde belis kucaktan inmediği için yemek asla yapamıyorum. Yarın sabahta belise mantarlı omlet yapmayı düşünüyorum bakalım sevecek mi :). Yarın sizler neler yapacaksınız kızlar

Insallahh oglanda olmaz hasta

Amann nasıl olayim kuzum aynı hayattan soğumuş gibiyim bilmiyorum depresyona girdim sanırım
Oy niyeki kuzu. Valla bende öyleyimde benimki malum hastaliktan cok zorlaniyorum uykusuz kalinca cocukla ilgilenemedim dogru duzgun ona kahroluyorum bende

• Beğen
Reactions: Jou
Evde biri hasta olunca zaten daha zor oluyor ya geçmiş olsun canım senin hamileliğin nasıl gidiyor

Kız burdada yağmur yağıyor o yüzden çıkamıyorum pek. Sağlık ocağına gittim mecbur öyle çıktım bende

O tür ilaç kullanma taraftarı değilim açıkcası. Ağrı kesici verdim uyuttum bakalım inş rahat uyur
Kuzum anne sutunu dondurup meyve sebze süzgecine koy kemirsin o cok iyi geliyor acisina

Yemekleri akşam yapıp dolaba atmaya başlıyorum bugün. Gün içinde belis kucaktan inmediği için yemek asla yapamıyorum. Yarın sabahta belise mantarlı omlet yapmayı düşünüyorum bakalım sevecek mi :). Yarın sizler neler yapacaksınız kızlar
Ben artik ozel seyler hic yapmiyorum ne yersek o 🤣 hergun hergun ne yapsam derdine son verdim doktorum süt ürünü agirlikli beslenmemi soylemisti yuzdeki lekeler ve dis agrisindan dolayi bol bol sütlaç yogurt terbiyeli corba ve kuzu eti tuketiyoruz ☺️

Olsun kahrolma elinde olan birşeyde değill kii
Amaaann kocamla giriştik işte bazen diyorum bu evde ne yararım olduki benimm
Hepsi ayni kuzum benimkide oyle ayni seyleri hissettirir her zaman
BEn artkk takmiyorum inan sende bosver

• Üzgünüm
Reactions: Jou
Kuzum anne sutunu dondurup meyve sebze süzgecine koy kemirsin o cok iyi geliyor acisina
Sütüm kesildi benim ☹️
Ben artik ozel seyler hic yapmiyorum ne yersek o 🤣 hergun hergun ne yapsam derdine son verdim doktorum süt ürünü agirlikli beslenmemi soylemisti yuzdeki lekeler ve dis agrisindan dolayi bol bol sütlaç yogurt terbiyeli corba ve kuzu eti tuketiyoruz ☺️
Sütlaç ona göre mi yapıyorsun yoksa kendinize yaptığınızı mı veriyorsun

Bende diş kaşıyıcı, soğuk yoğurt, havucu buzluğa koyup veriyorum

Sütüm kesildi benim ☹️

Sütlaç ona göre mi yapıyorsun yoksa kendinize yaptığınızı mı veriyorsun

Bende diş kaşıyıcı, soğuk yoğurt, havucu buzluğa koyup veriyorum
O Süzgeclere yogurdu da dondurup verebilirsin meyveli olarak kuzum hic farketmez .. kendimize gore yapiyorum ya ama sekerini az koyuyorum hatta cok cok cok az .. ben ekstra karamel yapip uzerine dokuyorum yada hazir soslardan kullaniyorum meyveli cikolatali falan esimle oyle tuketiyoruz daha guzel oluyor oglanada incirin iciyle cevizi blend yapip karistiriyorum oyle tatlaniyor

O Süzgeclere yogurdu da dondurup verebilirsin meyveli olarak kuzum hic farketmez .. kendimize gore yapiyorum ya ama sekerini az koyuyorum hatta cok cok cok az .. ben ekstra karamel yapip uzerine dokuyorum yada hazir soslardan kullaniyorum meyveli cikolatali falan esimle oyle tuketiyoruz daha guzel oluyor oglanada incirin iciyle cevizi blend yapip karistiriyorum oyle tatlaniyor

Oo gayet güzel valla yenilmez mi öyle😍 yarın yoğurtla deneyeyim bakalım

Banyo yaptırdım uzun süre suyun altında kaldı rahatladı biraz, diş kaşıyıcı buzluğa attım öyle biraz kaşıdı ama anlık rahatlıyor sonra yine aynı ☹️ tetagil ne jel mi
Jel değil canım artık doktorlar jel asla önermiyorlar. Doğal bir şey bu minik minik toz şeklinde ağzına döküyorsun çok güzel rahatlatıyor. Hatta bugün indirim var 2.si %50 indirimli

Evet baya sıcak kuzum kafası. Birde hep azar azar günde 2 3 kez kaka yapıyor ishal değil ama. Eli sürekli ağzında. Şimdi gidip calpol aldım akşam yatarken vereceğim rahat uyur en azından. Elimle damağında gezdirdiğimde alt damak komple kabarık kaç tane birden çıkaracak bu çocuk anlamadım

Hadi ya seninde atak falan mı yoksa elconunki gibi
Tmm kuzum diş gelecek ama zorluyo muhtemelen. Hiç disi yok mu ilk kez mi çıkacak. Ya da köpek dişleri fln mi kabarık .

Merhaba annelerrrr dayanamadım buraya da sorasım geldi. Şimdi cinsiyetin belli olmayacağını tabi ki biliyorum ama şu teorilere göre tecrübeli birileri varsa tahmin yapabilir mi ? 9.haftadayım 🙏

Eklentiler

• B184B872-EB5C-4DB5-A0CF-92FFF8D55004.jpeg
    B184B872-EB5C-4DB5-A0CF-92FFF8D55004.jpeg
    120,2 KB · Görüntüleme: 30
Jel değil canım artık doktorlar jel asla önermiyorlar. Doğal bir şey bu minik minik toz şeklinde ağzına döküyorsun çok güzel rahatlatıyor. Hatta bugün indirim var 2.si %50 indirimli
Aa onu bilmiyordum bakayım ozaman
Tmm kuzum diş gelecek ama zorluyo muhtemelen. Hiç disi yok mu ilk kez mi çıkacak. Ya da köpek dişleri fln mi kabarık .

Yok canım hiç dili damak hep şiş kaç tane gelecek nerden gelecek anlamadım valla

X