2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Öyle yapmaaa kafasını tehlike olacak yer varsa tamam ama vurdada birsey olmaz yere vurursan birşey olmaz bırak düşsün öğrensin tehlikeli neoldugu düşe kalka öğrencek benimki yatağın köşesine geliyo geri çekiliyo bikere düştü çünkü allahtan halıya kalındı halı azcık morarmıştı kafası
Yok canım müdahele etmiyorum kesinlikle evde bi kaç nokta çok tehlikeli büfrnin köşesi özellikle eşim sağolsun uyuşuk biraz bi önlem alamadık henüz o yüzden o taraflara gittiği anda yüreğim ağzımda

• Beğen
Reactions: Jou
Yavrum ya çıkarsa da rahatlasa. Tetagil varsa ondan dök ağzına iyi geliyor ağrısına

Banyo yaptırdım uzun süre suyun altında kaldı rahatladı biraz, diş kaşıyıcı buzluğa attım öyle biraz kaşıdı ama anlık rahatlıyor sonra yine aynı ☹️ tetagil ne jel mi

Kuzum kafasında sıcaklık var mi . Bak tetagil ver yoksa karanfilli yağ yap masaj yaparak sur . Calpol de ver . Geçen hafta bizde çok hastaydık ya sonrasında da diş geldi
Evet baya sıcak kuzum kafası. Birde hep azar azar günde 2 3 kez kaka yapıyor ishal değil ama. Eli sürekli ağzında. Şimdi gidip calpol aldım akşam yatarken vereceğim rahat uyur en azından. Elimle damağında gezdirdiğimde alt damak komple kabarık kaç tane birden çıkaracak bu çocuk anlamadım
oy kıyamam kuzuma ya
diş çok zor canım ya
güneşde inanılmaz huysuzdu geçti dedim 2 gündür oda sürekli kucak sürekli mızmızlık

Hadi ya seninde atak falan mı yoksa elconunki gibi

Canlar son günlerde pek bakamıyorum . Zümra kuş emeklemeye başladı 😂 nihayeeett diyenleri duyar gibiyim 😂🙈
Sürekli koşturmaca fln. Bi de kac gündür iftarda evde değiliz.
En son Zümra kuşum hasta olmustu ya evelsi gün bi baktım alttan 3.disimiz çıkmış 🙈
Ya maşallah kuzuya biz 2 dişle kaldık gelen giden yok henüz 😊

Canım.nasılsin
Valla canim iyiyim sukur bebislerde iyi eşim hastalandi çok . Beli tutulmustu ayaga kalkamadi 5 gün falan anca bugün toparladi Kuyruk sokumunda fıtık varmis 2 tane dün mr cekildi kortizona basladilar evde onla bebisle ugrasmaktan giremedim bugünde kv geldik vücut kaldirmadi artik

Banyo yaptırdım uzun süre suyun altında kaldı rahatladı biraz, diş kaşıyıcı buzluğa attım öyle biraz kaşıdı ama anlık rahatlıyor sonra yine aynı ☹️ tetagil ne jel mi
Tetagil toz halinde şase şeklinde satılıyor. Ben de faydasını gördüm. Bizimki de diş çıkaracak sanırım çok huzursuz ve sürekli beni istiyor🙈

Valla canim iyiyim sukur bebislerde iyi eşim hastalandi çok . Beli tutulmustu ayaga kalkamadi 5 gün falan anca bugün toparladi Kuyruk sokumunda fıtık varmis 2 tane dün mr cekildi kortizona basladilar evde onla bebisle ugrasmaktan giremedim bugünde kv geldik vücut kaldirmadi artik
Nasılda böyle üst üste geldi sana canım yaa geçmiş olsun allah kolaylık versin

Nasılda böyle üst üste geldi sana canım yaa geçmiş olsun allah kolaylık versin
Saol canim benim. Valla oyle canim cok yoruldum bide surekli hastaneye git gel oglanda az öksürüyor gibi hasta etmesek bari. Sen nasilsn ?

• Beğen
A4

Ohh miss Biz 1 haftadır evdeyiz hem hava soguk hem esim hasta onla ilgilendigim icin yavrum odaya kapali kaldi
Evde biri hasta olunca zaten daha zor oluyor ya geçmiş olsun canım senin hamileliğin nasıl gidiyor
Sikıldı yavvvdemekki yagmurlu havayı buraya yolladın senii pisliiikkk!!!!!!

Kız burdada yağmur yağıyor o yüzden çıkamıyorum pek. Sağlık ocağına gittim mecbur öyle çıktım bende
Tetagil toz halinde şase şeklinde satılıyor. Ben de faydasını gördüm. Bizimki de diş çıkaracak sanırım çok huzursuz ve sürekli beni istiyor🙈

O tür ilaç kullanma taraftarı değilim açıkcası. Ağrı kesici verdim uyuttum bakalım inş rahat uyur

• Komik
Evde biri hasta olunca zaten daha zor oluyor ya geçmiş olsun canım senin hamileliğin nasıl gidiyor

Kız burdada yağmur yağıyor o yüzden çıkamıyorum pek. Sağlık ocağına gittim mecbur öyle çıktım bende

O tür ilaç kullanma taraftarı değilim açıkcası. Ağrı kesici verdim uyuttum bakalım inş rahat uyur
Vallahi oyle Tesekkur ederim canim Ya mide yanmasi ve bulantisi cok fazlaydi doktor ilac yazdi o ise yaradi smdi daha rahatim onun dsnda bir sorun yok cok sukur 🩷

Heee amann yağmurluda çıkarmak lazımda işte çok rüzgar

Vallahi oyle Tesekkur ederim canim Ya mide yanmasi ve bulantisi cok fazlaydi doktor ilac yazdi o ise yaradi smdi daha rahatim onun dsnda bir sorun yok cok sukur 🩷
Maşallah sağlıkla gelsin minnok
Heee amann yağmurluda çıkarmak lazımda işte çok rüzgar
Koruyucu bişi yok mu arabada takıp çıkarsan diyecem ne işe yarayacak ozaman dimi :))

X