2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
ben de yemek yedirirken bu mu bu mu diye soruyordum, parmağıyla bu bu diye göstermeye başladı istediği herşeyi çok tatlılar yaaa.

ay yerim yaaa
maşallah
bide abi abi diyordum bende abisine api ye benzer ses çıkartıyor
oğlumda mutlu oluyor anne duydun mu diye

Aynen kendi adıma konuşmam gerekirse senelerin yorgunluğu bıkkınlığı var.

yaşlanla beraber gelen yaşanmışlar yorucu oluyor
bende küçük yaştan bu yana hep bir koşturmacanın mücadelenin içindeydim
çabuk olgunlaştım
herşey yolunda çok şükür sağlıklıyız bebeklerimiz çocuklarımız iyi
hangi şehirdesin canım ?

Kızlar günaydın belis çok huzursuz ya bu sefer daha fena dün 1 saat durmaksızın ağladı. 10da zor bela uyudu. Saat başı ağlayarak uyandı. Şimdi kucaktan inmiyor. Eli sürekli ağzında yada kulağında bir türlü çıkaramadı dişi sabah patatesli omlet yedi öğlende mercimek çorbası vereceğim

Dişi geliyo bi küçük birsey görünsede patlamış sayılırr diş etleri kabardımı hadi bismillahh geliyoo

Bende öyle çok çektim ama bugece niye uyumadı anlamadım saat başı uyandı 2bucukta uyanıp 4de kadar sallıyorum anca uyumustu atakmı geçirdik anlamadım yani acayip uykusuzumm

Sabahları çok sersem kalkıyorum.vallahaa değişik şeyler yapacakk şeyde olmuyorumm

Sabah

Peynirli mısırunlu yumurta ettim

Ara öğünü de

Avokado börreği ettim kendimce uydurdum 1tane ettim bende yerim diyede biraz acımsı aldım tadını acaba ne eksik koydum diyorum acı gidermesi için neseki benim kızçeye yarım verdim tamına fazla gelir tam avokado ettiğim için bayada sevdi ben kabukları yedim hehehe

Baya kabarmış kuzum az kaldı sanırım. Senin minnokundamı acaba geliyor
Valla bende öyleyim yine güzel şeyler yapmışsın canım yarasın minnoka

Reactions: Jou
Baya kabarmış kuzum az kaldı sanırım. Senin minnokundamı acaba geliyor

Valla bende öyleyim yine güzel şeyler yapmışsın canım yarasın minnoka
Yok ysa atak sanırımm dişine bakıyorum kabaran birşey yok ağrısı olduğu an uyanıyo belistoş demekki benimki uyuduğu sırada ağlardı

Sağol bebeğimm

Geçmiş olsun canım diştir o büyük ihtimal. Bizde de bu aralar huzursuzluk mevcut gece kaç kere uyanıp totosunu pışpışladım hatırlamıyorum.

Reactions: Jou
Yavrum ya çıkarsa da rahatlasa. Tetagil varsa ondan dök ağzına iyi geliyor ağrısına

kuzum doktor dokunduğunda pütürtü var mıd iye sordu var ise egzamadır
paketli yiyeceklerden uzak dursun yazmış Boncuk000
Var kuzumevet egzama dimi bizim dr da öyle dedi.
Ahhh ya bn her akşam çayın yanında bisküvi kraker ne ararsan . Ee çerez mi yesem tek acaba .
Kac gündür kendimi tutuyordum az önce kalktım koca bir tablet çikolatanın hepsini yedim ya puffff

Canlar son günlerde pek bakamıyorum . Zümra kuş emeklemeye başladı nihayeeett diyenleri duyar gibiyim
Sürekli koşturmaca fln. Bi de kac gündür iftarda evde değiliz.
En son Zümra kuşum hasta olmustu ya evelsi gün bi baktım alttan 3.disimiz çıkmış

Kuzum kafasında sıcaklık var mi . Bak tetagil ver yoksa karanfilli yağ yap masaj yaparak sur . Calpol de ver . Geçen hafta bizde çok hastaydık ya sonrasında da diş geldi

ay kıyaamam ya
bişi yasak oluncada insanı çekiyor yani
biraz daha dayan emmeyi birakacaklar zaten
bizde bu akşam dışarda iftar yapacağız bunaldım bi hava değişikliği olur

oy kıyamam kuzuma ya
diş çok zor canım ya
güneşde inanılmaz huysuzdu geçti dedim 2 gündür oda sürekli kucak sürekli mızmızlık

ay maşallah bizimkide eemekler inş
zümros emeklediyse zeynep güneşimde yakında emekler amin
diş demekki kötü yaptı kuzucumu

Aynen doğru söylüyosun çok şükür önce sağlık tabi. İstanbuldayım canım sen?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…