2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Yapar kız küçücük bacağıyla sinirlenip bağırıyor sen ne biliyorsun öyle yapmayı. Bide saçını tutup çekme çıktı sinirlenince. Allahın ergeni
Hahahahahahahahaha aynı benim kızzz cidden bide korumalı gözlüğümütakıyorum bazen sinirleneceği denk geldiği zaman bi tutuyo atıyo yere saçımıda bigüzel çekiyo hahahahah daha siniden eegen bunlar

Emekleyenler var sıralayanlarda var benim kız 2 gün önce biraz emekledi sadece o oldu sürünerek gidiyor her yere
Geçen hafta benimki de öyleydi iki gündir fıldır fıldır emekliyor her yere gidiyor çok hızlı gelişmeler oldu bu hafta emekleyince işler zorlaştı yürüyünce düşünemiyorum neler olacak zaten bakıcı aramaya başladık. Sadece anneanneyle olmuyor ben çalışıyorum ev işleri aksıyor, iş yapsam kızımla vakit geçirmeye çok fırsatım olmuyor. Annem de çabuk yoruluyor. İnsallah düzgün birini bulabiliriz.

Kızlar güneş abisinin elindeki oyuncağa bağırıyordu bende ver de kızı ver bana de diyordum artık elini bacağına vurarak veee diyor çok komik.
ben de yemek yedirirken bu mu bu mu diye soruyordum, parmağıyla bu bu diye göstermeye başladı istediği herşeyi çok tatlılar yaaa.

Merhabalar kizlar

Uzun zamandır pek giremiyorum. Bebeisler nasıl? Emekleyen var mi? Ya da arttırıyorum yürüyen:))
Merhaba benim kız tutunup kalkıyo ayağa bikaç saniye ellerini komple bırakıp 1 yada 2adım atıp yapışıyo yere, tabi ben stresten ölüyorum o arada kafayı vurcak diye

Reactions: Jou
Yaaaa geliyor gelmekte olan yani zaten totosunda kurt var gibi durmuyor eşime diyorum yürüyünce yandık yaaa inşallah bulursunuz iyi birini

Merhaba benim kız tutunup kalkıyo ayağa bikaç saniye ellerini komple bırakıp 1 yada 2adım atıp yapışıyo yere, tabi ben stresten ölüyorum o arada kafayı vurcak diye
Öyle yapmaaa kafasını tehlike olacak yer varsa tamam ama vurdada birsey olmaz yere vurursan birşey olmaz bırak düşsün öğrensin tehlikeli neoldugu düşe kalka öğrencek benimki yatağın köşesine geliyo geri çekiliyo bikere düştü çünkü allahtan halıya kalındı halı azcık morarmıştı kafası

Evett tembel cıktı yapcka birşey yokk hahahaha bizimki saldırıyo heryere yetişemiyorum belim koptu

ay bizimkide öyle koltukta kucağımda bağırıyor indirecekmişim gezdirecekmişim
oyuncak çantasına zıplıyor kendini geri atıyor sağa sola fırlatıyor
kolum belim herşey gitti vallaha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…