2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Bizde dün ablama gittik hemen kalkıyorduk uyku saati gelince. Orda uyuttum biraz zor oldu ama uyudu gelirken de uyandı üstünü giydirirken eve gelince de uyuttum hemen. Biraz vicdan azabı çektim geri uyandı diye ama bende senin gibi düşünüyorum yaz geliyor artık hep evde de olamam

bizimde tam cumartesi gününe denk geliyor ama hain kuzenim düğün tarihi aldı o güne
Bak yine aklıma geldi sinirlendim hee ben aylar önce düğün tarihi almışım kuzen sen git benim düğünden 2 hafta sonrasına gün al onun yüzünden çoğu akraba gelmedi

Bak yine aklıma geldi sinirlendim hee ben aylar önce düğün tarihi almışım kuzen sen git benim düğünden 2 hafta sonrasına gün al onun yüzünden çoğu akraba gelmedi

bende eylül düğünü istiyordum görümcem önce davrandı ekimde yaptık bizde 1 ay arayla

Benimki asla yapmaz

ay yardım almayıncada zor kuzum ya

bende eylül düğünü istiyordum görümcem önce davrandı ekimde yaptık bizde 1 ay arayla

ay yardım almayıncada zor kuzum ya

Benim eylülde olmuştu neden Eylülde olmasını istedin bir anlamı varmıydı

Mememi istiyo uşaakkk
O ne kızzz öyle 3600e nişan mı yapıyon çocuğa altı üstü doğum günü. Çok abartıp israf yapma taraftarı değilim ben. Ona vereceğim parayı gelişimine kıyafrtine harcarım ikram da yokmuş içinde pehh
Hiç üzülme valla dönem dönem oluyor
He ya bide bizim yemeklerin tadına bakınca artık ona yaptıklarımı istemiyor tuzun tadını aldı Bi kere
Hahah bu çok komik ya

kız ilk doğum günü herkes gelmek istiyor benim aile kocanın aile derken en az 25 kişi olacağız
evde yaptım oğlana yaptığım masrafta farksız değildi yani

ay evet çok komik ya :)

kız ilk doğum günü herkes gelmek istiyor benim aile kocanın aile derken en az 25 kişi olacağız
evde yaptım oğlana yaptığım masrafta farksız değildi yani

ay evet çok komik ya :)
Ya doğrudur canım şimdi zaten her şey almış başını gidiyor ama bu kadar gösteriş bana fazla geliyor bide maket yani çoğu hani ikramlar falan içinde olsa neyse. Trenyolda falan çok güzel konseptler var baya uygun bunlara bakınca. Ben oradan alcam büyük ihtimalle

bakalım fiyatlar gelsinde bende ona göre karar vericem
bende baktım trendyola böyle şey var

böyle yapıyorsun aparatla becerebilirsek canım

Ben beğendim canım
benim için sorun yok ilkkez yapıyorum ilk yapacağım için takmadım
Kıyafete gelirsek biyere gittigimiz yok dogru durust dogum gunune gene birsuru hediyeleri gelcek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…