2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kizlar tünaydın sabah ekmek yaptim o yuzden kahvaltiyi ayak ustu yapmak zorunda kaldik sıpa ayrilmadi yine mama mama diye pesimden. Evimi ozlemisim ya ama çok isim var eşim sagolsun cok guzel bakmis eve

Yemeklerrr nerdaaağğ bugün neler yapıldı kimsede yazmamış

M -Murphy Lumix @simin55 Dreamgirls

Başka kim vardı ya menüleri yazan
Kiz ben yemek olmusum, dun iftara misafirim vardi bebe cildirdi insanlari gorunce agla agla, uykusu da sapitti, ayy hic bi iş yetismiyo zaren mutfak timarhane gibi suan hala toplayamadim cocugumun da yemegi yok ona da corba fln yapmam lazim
Diş mi geliyo ne oluyosa bana yapisti ya hep kucak hep kucak beli koptu tasimaktan, kucaktayken is de yapilmiyo, birakinca o mizmizlanirken de ben is yapamiyorum uzuluyorm, aaay bu ara fena
Hosgeldiin, sen geldin Jou gitmis

Sırayla gidiyorlar valla Jou gelsin ben gidicem laf sokup gitti kız bana

Ben almadim acikcasi cunku kendisi koltuklara tutunup yurumeyi tercih ediyor yada bizi ama bu hafta a101e geliyor uygun fiyata alip deneyebilirsin istersen

Ben sakın diyorum,çok gereksiz hatta en gereksizi:))
Dolaptan aldım bile bi tane ya aklım kalmasın. Kargosuyla, şusuyla busuyla totelde 100 liraya geldi. Ucuza denk gelince kaçırmak istemedim, sevmezsek satarız biz de en kötü. Sen niye sevmedin, bebiş kullanmıyo mu peki? meliyke

Hoş buldum gitti valla yaa çok vakit harcıyorum dedi

Kızlar selam 🖐 Aranızda yürüme arkadaşı alan var mı? Alıp almama konusunda ikilemde kaldım

selam canım benim oğlumda kullanmıştım memnundum ayakta durmaya başladıktan sonra yürüme için eğlenceli oluyordu
kızımda henüz kullanmadım arkadaşımdaydı onun işi bittiyse ondan alacağım deneyeceğim :)

Hic kullanmiyo,kullanişli değil çunku.koltuklarda sıraliyo ama onu tutunca ya çenesi carpiyo ya da dusuruyo cocugu.cocuk tam olarak yurumeye başlayinca keyif olarak surebilir sadece:)

Kaykay bildigimiz kaykay mi,bebek nasil binecek ki ona? Toplar ilgi ceker tabi

İleri yaşlarda da kendisi oynar şimdide ben kaydırırım dedim :)

Kahvaltımız tarhanalı yumurta, labne, karadut özü

Bu ara labneyi hiç sevmiyor
Eki Görüntüle 3227245

Benim kızda yumurta yemiyordu kendime korku tereyağlı yumurta kırdım ama ben yiyemedim meğersem minnok öyle yumurta istiyormuş yedi bitti hepsini :))

Valla gurme bunlar ya
Benimkide tereyagli seviyor icerisine peynir yada tarhana koyarsam yemez domates ve sarimsakla yaparsam dibini siyirir masallah iyice tospik oldu 11e dogru gidiyoruz normal ekmete yemiyor 3 gune bir ekmek yapiyorum icerisine susam karacaot ve ceviz koyuyorum bayiliyor kuru kuru bile yedigi oluyor ılıkken . Agizlarinin tadini bilio sıpalar

Ohh maşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…