2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Daha çok oturarak bişeyler yapın yanına yastık vs ile destekle. Oturur elbet hiç takma

Niye laaa biz neyiz burdaaa püü sizee iyi madem ben de bundan sonra gelmiyim bosuna ugrsşmışım

Üzüldüm açıkçası kaçgundür konusmaya calıştım ama kimseler olmadı gelmedi bende gidiyo
Kizzz zaten sen ben M -Murphy ve birkaç üye devam ettiriyorduk işte sweetgirlcandy geldi biraz daha hareketlendi işte eskiye dönüyoruz yavaş yavaş

Ay işe yaradı mı dersinn. Ben de bakıyorum o damlaya ne zamandır. Eğer işe yaramaya devam ederse ben de alayım haber eder misin? Bizim de uykular fena biliyorsun.(

Kuzu bugün 2.gece şükür 2.5 saat sonra gözleri kapalı mızmızlandı normalde 1 saat olmadan gözler açılırdı
Gecede iyi uyudu istikrar devam ederse sana haber ederim mutlaka
Çok yorucu bebek içinde sabah çok mutluydu derin uyuduğu içinde

Geçmiş olsun canım. Okullar açıldı yine başladı çocukların hastalıkları tabi. Bizde maaile hasta olduk annem ablam ahsen ben eşim hep aynı belirtilerdi. Salgın varmış. Coronanın benzeri diyorlar
Sağol canım sizede çok geçmiş olsun maalesef birde bu salgın çıktı başımıza
Biran önce su hastalıklar bitsin ya

Sabah 8 den bu yana şimdi oturdum 3 posta çamaşır h içine yemek okul çanta hazırlama ki hala iş bitmedi ütü de var abow bittim vallahi banyolari yıkadım millet h sonuna girmeden temizlik yapar bende hafta içine girerken yapıyorum bitmiyor ki dağınıklık

Çalışınca zor ya haftasonu dinlenmek yerine bu sefer ev işi vs uğraşıyorsun

Sade frappe doktor önerisi ile erken başlanabiliyormuş

bu urunler hangi markalarda varmis onu da yazsalar keşke ya. Neyse eczaneye sorarım artık çok sağolasın Ya kızımın boyunu ölçtü uzamamış dedi o yüzden de yazdı ama bence yanlış ölçtü ondan önceki gittigimizde de kafasını büyük ölçüp ayy bi daha ölccem ya diyip sonra normalmiş demişti. Araya randevu alınca alalacele baktı tabi. Ama bi zararı olcagini dusunmuyorum ben de, bagisikligi da guclendiriyomus ne güzel.

Bu hesapta vardır belki önerileri bakamadım ona ama eczanede yardımcı olurlar tabi. Ay dikkatlice ölçmeleri lazım hele ki kafası yani en korktuğum

Ahh bilmez miyim bazen 1 saat sallanmadan uyuyor o zaman bile daha mutlu oluyor. 2.5 saat efsaneymiş

Ahh bilmez miyim bazen 1 saat sallanmadan uyuyor o zaman bile daha mutlu oluyor. 2.5 saat efsaneymiş

Uykusu var bizi bırakmak istemiyor babasi ayağına aldı aksam kıyameti kopardı gözleri kapalı ağlıyor
Her uykuya geçişte ağlıyor meme disinda sürekli memeyle uyutamıyorum abla da zorlanir bu sefer

M -Murphy bundan sonra yemekk memehh yooohhhhh sana kolay gelsin

Kız bana niye patlayıp gittin ben naptım. Evi görsen almış başını gidiyor yemek hiç yapamadım ki akşamda gidip kaynanamda yedik

Bir süreliğine kaçıyorum kızçeler burda çok fazla zaman harcadığımı farkettim . Toparlanıp gelirim inşaallah

Ya bak hele baaak sen gel bi sorarım ben sana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…