2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Canim aydindaydim gittigimin 2. Gunu alerjik astimim basladi cok hastalandim 1 hafta kendime gelemedim esim almaya geldi bu sefer araba yolda kaldi cekiciyle aydina geri döndük ogünde soguktu üşüttük yine hastalandim anca kendime geldim bugun denizliye vardik dogru duzgun giremedim girsemde okudum yazamadim ciktim hemen. Cocukta cok hareketlendi orda bag bahce yalniz birakamdim koştur koştur pesinde çok halsiz düştüm. Hala rahatsizim kasiklarimda cok agriyor yarin randevu aldim doktora gidicem
Geçmiş olsun canım. Burası da fena rüzgarlı kaç gündür. Ben de rahatsızdım üstüne migrenle uğraşıyorum rüzgar da mahvetti. Hemen toparlanırsın inşallah, doktor sonrası bebiş haberlerini merakla bekliyorum🥰

Çok yüksek ateş olmadı cano 38 i geçmedi sanırım diştendi. Burnunu bizde çok zor çektik psikolojisi bozuldu resmen yüzüne elletmiyordu hiç bir şekilde

Oh şükür iyi olsun da bebelerimiz
Bizimde abi hastaydı kuzu yeni atlatıyor ateş düşmedi kaç gün güneşe de geçmemistir insallah diyorum bakalım hayırlısı
Bizim kız uyumuyor ya bay bay dihe bir damla verdi bize dün masallah rahat uyudu

ve koltukları tabi. Daha az önce koltuk yikamacidan geldiler. Her yer leşş gibi lekeydi. Yumurtalı, kıymali ağzinı deydirmedigi yer yok. Silince de daha kötü oluyor resmen. Yeniden b.klanmadan koltuk örtüsü almam lazım hemen :eek:

Koltuklar halılar :) ya eğilip halıyı yiyo resmen diş kaşınıyor diye :) bence koltuk örtüsü bile fayda etmeyecek gibi bu seferde çekiştiritler bırakmazlar üzerinde

Bizimde abi hastaydı kuzu yeni atlatıyor ateş düşmedi kaç gün güneşe de geçmemistir insallah diyorum bakalım hayırlısı
Bizim kız uyumuyor ya bay bay dihe bir damla verdi bize dün masallah rahat uyudu
Ay işe yaradı mı dersinn. Ben de bakıyorum o damlaya ne zamandır. Eğer işe yaramaya devam ederse ben de alayım haber eder misin? Bizim de uykular fena biliyorsun.(

Geçmiş olsun canım. Burası da fena rüzgarlı kaç gündür. Ben de rahatsızdım üstüne migrenle uğraşıyorum rüzgar da mahvetti. Hemen toparlanırsın inşallah, doktor sonrası bebiş haberlerini merakla bekliyorum🥰
Evet çok ayaz var burdada önce karsiyakaya ugradim ama bizim tarafa gelince inanilmaz üşüdük aydinda hava yaz havasi gibiydi alismistim sıcaga 😇 insallah canim haber ederim 🥰🥰

Geçmiş olsun canım. Okullar açıldı yine başladı çocukların hastalıkları tabi. Bizde maaile hasta olduk annem ablam ahsen ben eşim hep aynı belirtilerdi. Salgın varmış. Coronanın benzeri diyorlar

Maşallah başlamış ya 😄 bizimde niyetleniyor gibi ama 5-10sn anca bu oturuyor demek mi onuda bilmiyorum sizinki baya uzun dakikalar mı oturuyor
Yok canım 5 saniye falan değil desteksiz oturma dediğin baya baya oturcak. 9 aya kadar oturması gerekiyor yoksa uzmana götürün diyorlar. Ben götürcektim 9.ayda doktorumuz gerek yok gelişimi iyi dedi. 1 ay sonra oturmaya başladı. Bizim dönmeler falan da geç olmuştu. Biraz yavaşız o konuda. Uzun dakikalar oturuyor artık evet. Oturup oyuncak koyuyorum hiç bir yere yaslamadan duruyo. Önceden kanepede yaslı olduğu halde devrilirdi istemezdi oturmak

Yok canım 5 saniye falan değil desteksiz oturma dediğin baya baya oturcak. 9 aya kadar oturması gerekiyor yoksa uzmana götürün diyorlar. Ben götürcektim 9.ayda doktorumuz gerek yok gelişimi iyi dedi. 1 ay sonra oturmaya başladı. Bizim dönmeler falan da geç olmuştu. Biraz yavaşız o konuda. Uzun dakikalar oturuyor artık evet. Oturup oyuncak koyuyorum hiç bir yere yaslamadan duruyo. Önceden kanepede yaslı olduğu halde devrilirdi istemezdi oturmak
Anladım canım biz daha yeni 7aylık olduk. Aslında her şeyi erken yaptı dönme vs geri geri sürünerek emekliyorda ama oturma işi desteksiz yok. Anca koltukta,mama sandalyesinde,bebeyatmazda falan oturuyor. Bu arada ayakta dikilmesi falanda iyi yere sert basıyor bende gelişimiyle ilgili bir sorun olduğunu sanmıyorum ama ister istemez niye desteksiz oturmuyor diye takıyorum

X