2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Sanırım bizimde diş huysuzluğu var Güneş in beslenme durumu nasıl oldu kuzum benimki sağılmış sütü içmiyor bende bayadır sağmıyorum. Ayyy bende kurutma istiyorum Allah ım çokkk aminnn

Kuzum benimkide çok sağılmış süt içmiyor abla genelde az içiyor diyor dökülüyor hep
Ben sağmaya devam ediyorum kuzu gündüz 2 kere sende bence fırsat buldukça sağ azalmasın sütümüz
Ek gıdada çok almamasıma rağmen 2 ayda 2 kg iyi dedi 4 cm uzamış şükür hersey yolunda
İnsallah en kısa sürede nasip olur kuzum

Teşekkürler kuzu
Aynen 2 yasa kadar devam
Ay ne güzel indirim varsa al kız
Bende kiyamiyordm koca kıyıp ipohe alınca neden dedim :)

İyi bari azalmış en azından ağrısı. Ay ay sorma valla level atlıyoruz her olayda

Osman Gönülal geçen yazmış. Sütü direkt vermek 1 yaşına kadar yasak. Yoksa muhallebi vs verilebilir yasak değil diyor

Çok yüksek ateş olmadı cano 38 i geçmedi sanırım diştendi. Burnunu bizde çok zor çektik psikolojisi bozuldu resmen yüzüne elletmiyordu hiç bir şekilde

Ay bende öyleydim ya kolumu kaldıracak halim yoktu sürekli yatmak istiyordum. Vitamin aldım o biraz topladı beni

1 yaştan önce başlanmıyor diye biliyorum balık yağını

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…