2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
  • Muhteşem
Reactions: Jou
Kızlar selam
2022 eylül annelerinden geliyorum. Oğlum 1 eylül doğumlu(3 hafta erken doğdu) dönmeyi falan çok erken yaptı. Şu anda sürünerek geri geri emekliyorda ayaklarının üstünede çok güzel basıyor herhangi bir sorun yok. Ama desteksiz halen oturamıyor 5-10 sn sonra ya devriliyor ya da hiç kendini oturma pozisyonuna sokmadan ayağa kalkıyor ellerinden tutunca. Sürekli kucakta geziyor bu yüzden oturmayı sevmediğini düşünüyorum. 5.ayda ek gıdaya başladık mama sandalyesine alışkın aslında ama bir türlü desteksiz oturma işini beceremiyoruz sizin ne zaman başladı desteksiz oturmaları sizce telaşlanmalı mıyım
Daha 3 gündür desteksiz oturuyor tişikkirler😂

Evet peyniri doktorumuz suda beklet ya da biz çok tuzlu yiyen bir aileyiz dersen öyle de verebilirsin demişti. Geçende instada benzer post gördüm. Paylaşayımda kızlarda da kafasında soru işareti olan varsa netleşir 🙃Eki Görüntüle 3226392
Mesela diyor ki bebeğe salça alana kadar evdeki kendi yaptığınız salçayı verin içindeki tuza falan takılmayın. Erişteyi bebek eriştesi alana kadar evdekinden verin daha sağlıklı vs diyor

Fırında nasıl yapıyorsun kuzum fırın poşetine biraz zeytinyağlı vs mi yapıyorsun? Birde köy tavuğu mu nasıl köy tavuğunun pişmesidir bulmasıdır zorluyor. 1 de alıyorsun 1 tane nasıl günlere bölüyorsun? Ben şimdiye kadar 1 kere verebildim.
Migrosta orvital veya bolez marka var organik o canım. Bolez bimde de varmış sanırım

Belis16.30- 17.00 gibi yemek yemişti ama oda çok değil sonra 18.30 gibi banyosunu yaptı uyudu. Şimdi sık sık uykusunda ağlıyor. Aç olduğu için öyle yaptığını düşünüyorum. Şimdi mama aldım inş uykusunda içer kızlar yaaa😐
Ah ah ahsen gibi. Mama içmeyince sabaha kadar sürekli ağlıyor uyanıp

Kızlar bebelerin diş bakımını nasıl yapıyorsunuz? Birne bezde 5 noya geçen varmı?
Ben bazen silikonla bazen de macunla fırça aldım onla. Her gün düzenli yapamıyorum unutuyorum 🤭

Sleppy de 5 e geçmem lazım 4 ü fazla almışım bitmesini bekliyorum. Ama prima pc da 4 daha uzun süre gider

Yemeklerrr nerdaaağğ bugün neler yapıldı kimsede yazmamış 🤔🤔🤔🤔🤔🤔

Kuzum bütün gün evde tadilat vardı yine onla uğraştım ben😳

M -Murphy @Lumix @simin55 @Dreamgirls

Başka kim vardı ya menüleri yazan 😂

Ahahaha unuttuk tabi

Allah bi dünya mesaj vardım başladım bismillah 😂

Yaaaa hoşgeldinnn 😍
Ay bende öyleydim ya kolumu kaldıracak halim yoktu sürekli yatmak istiyordum. Vitamin aldım o biraz topladı beni

Kuzum durmuyor belis ondan çok yorgunum asla totosu yer görmüyor

Ah ah ahsen gibi. Mama içmeyince sabaha kadar sürekli ağlıyor uyanıp

İçmedi mama kuzum hemen başını çeviriyor 🤦‍♀️

X