2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Hayırlı olsun dişiniz o zamansa patlatınca geçiyor huysuzluğu ama sonra yine başlıyor dişler geliyor sürekli bizimde 4 tane var 2 tanede çıkmak üzere 2 yaşına kadar diş sancıları hayatımızda
Kurutma bende araştırdım alcaktım başka işler çıktı şimdi tekrar bakıyorum su tahliyesi olan enerji tasarrufu olan kilo olarak iyi bişey fiyatlarda uçuk. Boschun sitesinden baktım eşim çalışıyor diye indirimli oluyor parayada kıyamıyorum çok kafam karışık

Belis16.30- 17.00 gibi yemek yemişti ama oda çok değil sonra 18.30 gibi banyosunu yaptı uyudu. Şimdi sık sık uykusunda ağlıyor. Aç olduğu için öyle yaptığını düşünüyorum. Şimdi mama aldım inş uykusunda içer kızlar yaaa

Evet hanı sakınılan göz misali iste. Walla akışına da bırakamıyo insan ama. Zümra kuşum da dün geceden beri hasta ya kuzum bu kış nerdeyse bi iyi bi kötü geçti hep

Evet uyku varken uyumak istemiyo sonra iyice uyku basıyo bu sefer de ona huysuzlaniyorlar dimi. Diş dünyayı anladıkça kuzum zorluyorlar.

Eheheh saol kuzum yemekte bir rahatlamaya girsem süper olucak. Tavada kavurarak bir şey yapmadım daha.. yağ ne kullanıyorsun?
Balığı çok az zeytinyağı ile pişiriyorum ama ben herseyi her yağ ile veriyorum açıkçası abartmadan tabi. Artık yaşlarına geliyorlar neredeyse, bünyeleri alışsın sonra bilmediği tatları yemeyecek onla uğraşamam biz ne yiyorsak o
Kızlar bebelerin diş bakımını nasıl yapıyorsunuz? Birne bezde 5 noya geçen varmı?
Ben diş bakımı yapmıyorum ama yakında çocuk diş doktoruna götürüp kontrol ettireceğim bir de ne yapmalı öğreneceğim insallah üşenmezsem ben prima premium care de 5 numaradayım yaklaşık 1 aydır.
Labneyi hazır mı alıyorsunuz kendiniz mi yapıyorsunuz bi çok kişi yediriyor sanırım ben yedirmiyorum
6. Ayindan beri pınar labne veriyorum ben de bayılırım

İçmedi boşa aldım mamayı

Bizim diş olmadığı için :)) sleepy de 5 prima da 4 kullanıyorum
Dişler zorluyor demek ki belisi düzelir yakında inşallah
Bende sleepy kullanıyordum baby turcoya geçtim sleepy taşorma yaptı 5 numara molfix aldım ama daha kullanmadım 9 kilo var urasta geçeyim diyorum artık

Bende eline fırça veriyorum çocuk doktoruna gidince sorup macun alayım diyorum büyük oğlanda kullanmamıza rağmen ön 4 dişi kırılarak gittii 2 yaşında kanal tedavisi yaptırmak zorunda kaldık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…