2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ben dogdugu gibi yatagina koydum hep hic yanıma yatırmadım yatağına alışsın diye hic çıkmıyo yatağından ama buara yanıma uyumak istiyo
Bende Ankara’da mecbur yatak olmadığından yanımda yatırdım. Ama yatağına da yatıyordu. Özellikle son 2 haftadır işe gitmek için çıkıyorum ya arkamdan ağlıyor. Sürekli bende durmak istiyor.

• Üzgünüm
Reactions: Jou
Canim katarin verdi onada acı diyip öğürüyor sanırım psikolojik yapiyor çok sagol
Okullarda yine salgin varmış sende dikkat et
Doktora gittik güneşin alt diş gozukmustu gördü Doktorda tescillendi 😀
O yüzden çok huysuzmus uyumuyor uyursa da çabuk kalkjyor dedi doktor damla verdi bitkisel ise yarayacakmi Yasemin takviyeli yemiş

Kurutma makinasi 8 kg a ++ plus d81p aldım
Cok memnunum kuzu vallahi büyük kolaylık keşke daha önce alsaymisim diyorum
Sanırım bizimde diş huysuzluğu var 🙈 Güneş in beslenme durumu nasıl oldu kuzum benimki sağılmış sütü içmiyor bende bayadır sağmıyorum. Ayyy bende kurutma istiyorum Allah ım çokkk aminnn 🙏

Bende bakayım neymiş o seçenek lazım oluyor. Suylamı karıştırılıyor o? Ya da sen nasıl yapıyorsun tahıllıyı.. (şeker ilavesiz tahıllı)

Aynen doğru yapıyormuşsun kuzu azıcık bir şey oluyor zaten içinde süt 😁 O cesaretle keçi sütlü makarna deneyeyim dedim de bu makarnalar yapış yıpış oluyor cesaret edemedim elimle bölüp verdim biraz tatta yok bunda 🤣 aşçı anneden balkabaklı keçisütlü boncuk gibi makarnalardan almıştım ufak diye 🙈

But bizim yediğimiz tavuklardan mı? Köy tavuğu zor buluyorum buluncada bütün oluyor.

Aynen canım suyla karıştırıyorum çok rahat oluyor.

E bebekteki makarnayı denedin mi o güzel oluyor hele kıymalı yapınca çok seviyor belis okadar öyle yapış yapışta değil

Aynen bizim yediğimiz butlardan kuzum köy tavuğu burada bulamıyorum ben

ELma suda haşlanır
Yumuşayınca irmik ve yulaf koyalım pişirelim piştiği zaman tahin pekmez az dökelim 2dk pişirip kapatalım blendir geçirelim bayılıyo buna kızım

Eki Görüntüle 3226442
Ay geçen hafta yulaf ezmesi suda pişirdim. Bir kaba koydum. Biraz üzüm pekmezi başka bir kaba koydum. Çok az ceviz rendeledim. Birazda muz ezdim ayrı kaba.. Parka gittik yedireceğim zaman pekmezle yulafı karıştırdım cevizi üstüne attım. Kaşığın birazına muz birazına yulaflı karışımı alıp yedirdim. Mükkkkk oldu. Geçen annem benzer denemiş yememiş 🙈 bu tarifi beğendim benziyor bunuda yapayım bir tepkisi ne olucak 😍

• Muhteşem
Reactions: Jou
Aynen canım suyla karıştırıyorum çok rahat oluyor.

E bebekteki makarnayı denedin mi o güzel oluyor hele kıymalı yapınca çok seviyor belis okadar öyle yapış yapışta değil

Aynen bizim yediğimiz butlardan kuzum köy tavuğu burada bulamıyorum ben
Yok kuzum e bebekte ismi ne diye geçiyor makarnanın şekli nasıl?
Benim daha rahat ulaşmam lazım köy tavuğuna ben bile bulamıyorum o yüzden et olarak 1 kere yedirebildim oda az..
o tahıllıyı bulmam lazım ay dur yemek yapayım bakacağım aklıma takıldı.

Yok kuzum e bebekte ismi ne diye geçiyor makarnanın şekli nasıl?
Benim daha rahat ulaşmam lazım köy tavuğuna ben bile bulamıyorum o yüzden et olarak 1 kere yedirebildim oda az..
o tahıllıyı bulmam lazım ay dur yemek yapayım bakacağım aklıma takıldı.

IMG_20230401_171151.jpg

Bunlar canım dediklerim

Eklentiler

• IMG_20230401_171134.jpg
    IMG_20230401_171134.jpg
    80,1 KB · Görüntüleme: 24
Ay geçen hafta yulaf ezmesi suda pişirdim. Bir kaba koydum. Biraz üzüm pekmezi başka bir kaba koydum. Çok az ceviz rendeledim. Birazda muz ezdim ayrı kaba.. Parka gittik yedireceğim zaman pekmezle yulafı karıştırdım cevizi üstüne attım. Kaşığın birazına muz birazına yulaflı karışımı alıp yedirdim. Mükkkkk oldu. Geçen annem benzer denemiş yememiş 🙈 bu tarifi beğendim benziyor bunuda yapayım bir tepkisi ne olucak 😍
Sen baya karıştırdın kızz ekşi gelmiştir belki muzla pekmez falan😀😀 bide böyle dene benimki cidden yiyo

X