2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kızlar, k. Validem ve eşimin yengesi kızımı "annecim" diye seviyorlar ve ben uyarmayı düşünüyorum. Sizce normal mi bu davranışları?
demesinlerr dicek onlara anne buseferr alistirma yapmasınlar sana desin lazım degil onlara babaannesi ve yengesi olur annecim ne ya ay sinir oldum

demesinlerr dicek onlara anne buseferr alistirma yapmasınlar sana desin lazım degil onlara babaannesi ve yengesi olur annecim ne ya ay sinir oldum
Kız doğru düzgün bi hareketleri yok yeminle hangisine sinirleniceğini şaşırırsın. Çirkin çirkinn pis kız... diye çocuk seviyorlar nazar değmesin diyeymiş. Nazarı değdiren gözdür, bakıştır sen çirkin diyerek nazarı mı geri püskürtüyosun

Hic sevmem o lafları benim bi arkadasta öyle demisti cirkin kız diye nazardan diye ben nazara inanmam yani

Hic sevmem o lafları benim bi arkadasta öyle demisti cirkin kız diye nazardan diye ben nazara inanmam yani
Nazar değmesin istiyosan maşallah dersin, nazar duası okursun... bu iki konuda uyarıcam gerçekten söylemedikçe kendi içimde şişiyorum. Bunu yapan çok kişi var ama şimdiden özgüvensizlik aşımaktan başka bi şey degil bence. Cocuk ben cirkinim diye dolaşacak ilerde b. Altina o sekilde kodlandigi icin. Guzel de deme cirkin de deme madem..

Yaniii haklısin vallahaaa nazar duası ve masallah de bitirr cirkin ne yaa ben hic dememm cirkin diyosan ozaman ciddiyet diyosundur yanii ben oyle algılarım cidden

Kızlar, k. Validem ve eşimin yengesi kızımı "annecim" diye seviyorlar ve ben uyarmayı düşünüyorum. Sizce normal mi bu davranışları?
Uyar canm çocuğun kafası karışcak burdada aynı şekilde seviyorlar çirkin pis neymiş abisi kıskanmasınmış ama anne diye sevemezler çocukça konuşamazlar bebekte olsa konuşmaya başlayınca düzeltmesi zor oluyor ben büyük oğlana hep düzgünce söyledim tane tane konuşuyordu

Evet alışkanlık ama emzirmeyincede ortalık kalkıyor illa 1 kere de olsa çekeliycek başka türlü dönüp uyuyayım yok özellikle gaz ve çiş yapcaksa illa istiyor

Evet alışkanlık ama emzirmeyincede ortalık kalkıyor illa 1 kere de olsa çekeliycek başka türlü dönüp uyuyayım yok özellikle gaz ve çiş yapcaksa illa istiyor

ya kızlar benim kız saat başı yarım saatte bir kalkardı şimdi dalamıyor memeden bıraktığım an uyanıp ağlıyor kucağıma alınca meme gelsin diye pozisyonu alıyor meme gelmeyince başlıyor ağlmaya
sürekli memede diş dönemi diye düşünüyorum kendime telkinde bulunuyorum dayanamayınca sabah 5 - 6 gb kocaya söylüyorum ayağında uyuyor ama illaki bi temas olacak Lumix

canım evet öyle bir alışkanlık var çirkin seni diye seviyorlar benim kızıda ama kendini bildiğinde söylemeyi bırakıyorlar
benim kayınvalidemde bazen boş bulunup annecim diyor ama ona da takılmıyorum sürekli olmadığı için en önemli etken
sanırım ikili ilişkiler sen normalde başka mevzular olmasada gündeme getirmeyebilirdin ama belli ki sabır çektiğin mevzular var o yüzden tatlı tatlı uyar ya da eşinin yanında yapıyorsa eşin söylesin genelde benim taktik bu oluyor
ben söylesem takılır ama oğlu ya annesi takılabilir anne deme fln derse daha iyi olur

aile dostumuz kızımı severken abisi kıskanmasın diye abisi daha güzel kardeşi abisi gibi değilmiş dedi
kardeşime çirkin diyemezsin diyip kızdı
bazen bir yeri düzelteceğim derken başka yeri kaçırıyorlar çok hassas mevzular Sade frappe

Ekmekte kilo aldirirr heee aslındaa bende ruseymli ekmek yapcam
Kolay gelsin canım sanada ne güzel işte evde çalışmak çok özenmişimdir
Sabah az kuymak çeyrek simit yemis
Öğlen makarna ve patates
Akşam da brokoli ve mercimek çorbası yiyecek
Karbonhidrat ağırlıklı beslendi bgn şimdi yazınca daha cok farkettim
Çalışmayı özledim valla ama ev hanimligi da iyiydi ya alışmıştım ona da

Reactions: Jou
Evett ev hanımlılığıda başka oluyo

Bayada karbonhidrat almış maşaallahh yiyomu hepsini benimkine etsem okadar yemez meme der

Eşime dedim ama unuttu gitti gecen yine annecim annecim dedi ama baktim eşim tınnn farkında bile değil :) yine denk geldiği zaman olay üzerine kibarca uyarıcam bakalım. Dil sürçmesi fln olur da ozellikle annecim diye sevmek ne bileyim sacma yaa. Ben de babanecim diye seveyim dur

Ne güzel bebeleriniz yiyo maşallah. Bulgur, pilav, makarna hic birini yemiyo benim kızım ağzında bekletiyo

Evett ev hanımlılığıda başka oluyo

Bayada karbonhidrat almış maşaallahh yiyomu hepsini benimkine etsem okadar yemez meme der
Ekmek simit yiyor bunlarda sıkıntı yok. Sıkıntı sadece bunları doğru düzgün yemesinde
Ne güzel bebeleriniz yiyo maşallah. Bulgur, pilav, makarna hic birini yemiyo benim kızım ağzında bekletiyo
Makarna benmki küçük yarım kase yedi bgn. Öyle çok yemiyor. Ama bizde de sebze meyve zor tek yedigi meyve muz. Yani yiyor ama sağlıklı seyleri değil akşam da sebze çorbası yarım kase zorla oyun yapa yapa yedirdim. Devamında yine ekmek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…