2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244

oy kıyamam sana doğru söylüyorsun zor gerçekten 1-2 sene sonra rahat edeceğiz Allahın izniyle
sağlıkları iyi olsun yeter kuzucum

Ayy yarıldımmmm gülmekten gözümden yaş geldi ula pareeee buradan alıntı yapıp senin topiğe götürdüm bak diye ama sen buraya gelmişsin. Off çok güldüm

Ayy yarıldımmmm gülmekten gözümden yaş geldi ula pareeee buradan alıntı yapıp senin topiğe götürdüm bak diye ama sen buraya gelmişsin. Off çok güldüm
Bende neler konuşmuşlar diye bi bakayım dedim alıntıları tıkladım başlığa bakmadım yazdım sonra dedim ki niye böyle renk olmuş burası dedim meğer çok yanlış sulardaymisim

Kuzular ya büyüdüler valla. Benim ki de çorabını ayağına tutuyor giymeye çalışıyor, bezini falan poposuna götürüyor

Valla geriliyorum kısır döngüdeyiz yemiyor yemeyince açlıktan uyumuyor 5 dk sonra kalkıyor. Valla yoruldum yaaa

Ben evdeyim bacım

Dişleri tamamlana kadar belliki prenses iştahlı olmıycak çok zorlamayın diyor doktorlar yemeğe karşı direnç göstermesin diye kilo alımı nasıl canm
Kilosu ayına göre baya gerideydi. Bi ara güzel mamayı içmeye başladı toparladı gibi pazardan beri yine aynı. Bende biraz zorluyorum yesin diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…