2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Günaydın kızlar
Oğlum ek gıdaya geçtik geçeli,karışım sevmiyor. Her şeyi ayrı ayrı yemeyi seviyor ama öyle de yarısı yere gidiyor zaten. En azından gece yatmadan doyurucu bir muhallebi yesin istiyorum ama sevmiyor muhallebi tarzı şeyleri. Pankek fln da az yer. Genelde çorba,meyve,sebze yemek ve haşlama,ekmek ve bebe biskuvisi o da eline verirsem. Mesela kahvaltıda hala 1 yumurta sarısı yemez,benim zorumla Yarım ancak yiyor. Muhallebi yapsam irmikli,meyveli içine katsam sarisini öyle bir kaşık bile zor yiyor. Malum ramazan geldi oruç tutmak istiyorum. Çok borcum var zaten çocuklardan dolayı tutmadığım. Gündüz böyle beslenirse yine genel anlamda emmek isteyecek beni ve baya halsiz düşerim öyle olursa. Var mı bir öneriniz?
Not: kilosu gayet iyi,kilodan ziyade hem besleyici şeyleri yesin istedigimden hem de emmeyi biraz azaltmak istedigimden tavsiye istiyorum.

Son düzenleme:
günaydın canım ,
benimkide memeye güvendiği için ek gıda hiç yemiyor işe başladım ben işteyken biberon istemediği için süt çok az içiyormuş ama çorbayı bayıla bayıla yiyor dedi h sonu deniyorum yok ne meyve ne çorba kaşığı gördüğü an kafasını çeviriyor
çocuklarla ve bebişle oruç zor olmaz mı illaki emecek ilgi isteyecek Allah yardımcın olsun
bende uzun zamandır tutamıyorum çok borcum var ama bu senede emzirdiğim için süt azalır diye tutamayacağım gibi duruyor

Eline verebilirsin canm yere gidicek ama öyle öyle alışcak haşlama benim oğlanda keyifsiz yiyor su vermem gerekiyor hep

Eline verebilirsin canm yere gidicek ama öyle öyle alışcak haşlama benim oğlanda keyifsiz yiyor su vermem gerekiyor hep
Yere gitmesi sorun değil ama mideye az gidiyor diye endişem. Haşlama kuru geliyor ondan,bende hep su veya hoşaf veriyorum

Kapaklıda yavru eski irmet doktorları orda klinik açtılar

günaydın cano
geçen çok bunaldım sana yazacaktım bizim büyük çok ilgi istiyor durup durup herşeye ağlamayla tepki veriyor bağırıyor asileşti
bende kendimi suçladım ister istemez kızı uyutana kadar ilgi hep onda
kızın üstünü değiştiriyorum kızla ilgili bişi yapıyorum arada anne anne diye bişi soruyor öbürki ağlıyor annecim kardeşinin üstünü değiştiriyorum sana net cvp veremem bi iki dk bekle diyorum ama yok
aklında fikrinde neler var acaba
güneşsiz günlerimi özledim diyor kardeşimi seviyorum ama çok yaramaz hep ağlıyor diyor

Kendimi deneyip duruma göre karar vercem canım. Kolay olmayacak muhtemelen,çok zorlanırsam bırakırım mecburi bir durum değil tabi. Sütüm azalacak endişem hiç yok aslında oruç değilken bol sıvı vs alınırsa çokta etki etmiyor süte. Ben ayrı kalmadığım için pek bilemiyorum ne yapar

aynen kendini dene bakalım inş hayırlısı ile tutarsın
benimkini ocak ayından itibaren haftada 2 günle yalnız bıraktım zor oldu
çalışmıyorsan ne güzel yanında olsun bebişin yanında büyüsün
iş yeri bağım olmasaydı muhtemelen kızcemi büyütüp işe başlardım gerçekten zor

Sabah babası omlet yaptı yememiş beni çağırdılar bir iki parça yedi benden yine yemedi. Bu iştahsızlık nereye kadar böyle ya manayı da bıraktı yine. Bi düzeliyor bi bozuluyor neden yani anlamıyorum. Resmen aç aç duruyo

kızlar benim kızımda aşırı taklit etmeye başladı
dünde abisiyle oyun oynuyorduk taş kes makas biz hareket ettikçe kahkaha atıyor
6 denemede babaya göstermek için yaptık kahkaha atıyor ama bu seferde zorluyor kendini
banyo yaptırdım ben kahkaha attıkca oda atıyor çok güzel bişi ya
sabah da 5,50de uyandı kaka yapmış altını değiştirirken oyun olsun diye sesler çıkardım aynını yaptı
gel gel dedim gel gel dedi töbe bismillah ha bunlar büyüğü gerçekten ya

Ahhh kuzzum kıyamam ona oda anne kuzusu daha biz şöyle bişey yapıyoruz kardeşinin bakımını oyun şeklinde üstlendik beraber top oynuyoruz yalnız oynamak istediğinde saygı gösterip karışmıyoruz altını alma görevi benim ama ıslak mendille bezi abi getiriyor. Abi acur yemek isterse kardeşe sağlıklı bişeyler hazırlıyoruz beraber yiyorlar genel olarak herşeyi beraber yapıyoruz dans ediyoruz hep beraber müzik açıp. Kardeşi uyuyuncada uyanana kadar iş yapsamda muhabbet ediyoruz sormak istediğini anlatmak istediğini dinliyorum inşallah yardımı olur bizdede bazen ipler kopuyor kendini suçlama olucak şeyler bunlar isyan etmeden olmuyor hayatın akışı bu şekilde kaosta olucak kahkahada anneliğini sorgulama lütfen

oy kuzu seninde stresin bu Rabbim beterinden korusun sağlığı yerinde olsun ama yemedikçe insan geriliyor
bende evde değilken sağdığım sütün yarısını içiyormuş sadece
Ahsen de sen yoksun diye mi böyle yapıyor daha sık ?

Yere gitmesi sorun değil ama mideye az gidiyor diye endişem. Haşlama kuru geliyor ondan,bende hep su veya hoşaf veriyorum
İhtiyacı olan kadar yiyor olabilir canm benim bebede yesede hemen ardından emmek istiyor meme onlar için herşey sakinleşmek için uyku için susadığı zamn ağrısı olduğunda illa emiyor sadece açlık değil allah yardımcın olsun oruç tutarken çok zor olur

çok sağol kuzum
bizde güneş hanım kucağımda abiyi koşturup yakalamaya çalışıyoruz ama her zamanda enerjim olmuyor işte
dediğini de deneyeyim herşeyi beraber yapma fikri güzelmiş oyunca çevirebiliriz kuzu

Dişleri tamamlana kadar belliki prenses iştahlı olmıycak çok zorlamayın diyor doktorlar yemeğe karşı direnç göstermesin diye kilo alımı nasıl canm

Zorlanirsam tutmam canım sıkıntı değil. Kendimi denemek istiyorum. Vaktinde tutmak daha kolay ve zevkli oluyor.

Kolay olmuyor 45 kiloyu gördüm xanm günden güne eriyorum diyorum eşime yeterki psikolojileri iyi olsun dinlenip keyif yaptığımız günlerde gelicek o zaman iyi ki zorlanmışım ne güzel bağ kurmuşlar diyeceğiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…