2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kuru fasulye, pilav, yoğurt

Daha ilk kaşıkta dilini uzatıp dışarı attı biraz zorladım verdim biraz da ekmekle yedirdim. Zorlamak istemiyorum ama sabahta yemedi mama zaten yok içim rahat etmiyor
20230322_122602.jpg

çok haklısın kuzu cidden bebek bekletenler var yani
haklar olarak çok eksiğiz
çalışan anneye yarı zaman veriliyor ama işyerleri buna sıcak bakmıyor arkadaşımın ayağını kaydırdılar bi şekilde
insanlarımıza da empoze edemiyoruz ki çok duyarsızlar bu konuda annelik gb kutsal bir olayda izin olaylarında yokuşa sürüyorlar
arkadaşımızın işyeri karne günü annelere idari izin vermiş ne kadar hoş bir davranış dedim
hiç unutmam resmi tatillerde çalışıyorduk eski işte arkadaşımında kızı 6 yaşında gösterisi var
kızımın gösterisi var gelemem dedi hayır geleceksin dediler kız ağlaya ağlaya işe geldi eşinden de ayrıydı işe de ihtiyacı vardı
hayat gerçekten annelere zor özellikle de çalışan annelere ...
Oyy ya çok zor o kızı da düşünüyorum anne yok gösteride fln çünkü çocuklar sahnede sadece seni ariyo.
Bnm çalıştığım okul da çok zorlayıcı bu konuda asla yanı izindir idare etmedir yok. Mudur bişe olunca senin aile düzenine göre yönetemeyiz bu okulu diyo. Bayanlara annelere pozitif ayrıcalık olmalı

X