2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Yemedi somunu bu ya, sevdi aslinda acti acti agzini, bende sevindim oo yiyo diye, anaa bi baktim agzinda biriktirmis hepsini somon koftesi yapmis cocuk 🤣 cikardim agzindan zorla 🤣
Ahahahahah ahsende geçen aynısını yaptı. Normalde ağzını açmaz doluyken açtı verdim açtı verdim bi dilini uzattı üstünde köfte olmuş dediğin gibi😂😂😂😂

Oda ediyorr evettt ben okadar ettimm kahve süsleri ettiğim etiketler benim süslerim yabanimiydiiiiii 🤨🤨🤨🤨🤨🙄🙄🙄
Ula topiği demiyorum ben. Duruma attıklarını diyorum kahve topiğinde çok yoktum ben caney😅😅
:KK53: :KK53: :KK53: :KK53: :KK53: :KK53: :anneadayı: :anneadayı: :anneadayı: :anneadayı: :anneadayı: :anneadayı: :anneadayı: :anneadayı:
😆 Bende diyorum elalem yürüteçte mama sandalyesinde beşikte büyütüyor ben senin peşinde yatağımda bile uyuyamıyorum diyorum gülüp yapcağından geri kalmıyor 😆
Uzaktan bakınca çok kolay görünüyordu oysa ki dimi bu işler 😅😅

Aminn canm 🙏 yanına arkadaş komşu biri olsa rahatla gezersin gitmekte iyi yapıyorsun hem bebe hemde hamilelik zor olur tek başına fırsat varken değerlendir 🤗 kaç haftalık bebiş buarada ben çoğu yazışmayı kaçırdım allah kucağına almayı nasip etsin 🙏
Amin canim amin 🤲 10. Haftaya girmek uzereyiz zor oluyor valla ya belim kopuyor aksama kadar

Meyveyi yoğurdu her bebek çocuk yer önemli olan ana 3 öğün dedi ara öğünleri yerse ver yemezse zorlama yemeğin yanına yoğurt ekle kahvaltıya meyve ekle dedi yemek kültürü olsun diye
Heee iyii aynı yaptıgımız gibi zaten

Sen irmetemi goturuyodun hangi dr

X