2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
27 günlükken üroloji doktoru pipi başını sıyırdı o zaman bu kremi verdi sabah akşam 3 gün sürün dedi. Benim içime sinmedi doktor. Sadece doktordan geldiğim akşam ve sabah sürdüm az bir miktar. Başka üroloji doktoruna götürdüm kremi gösterdim. Bu kadar küçük bebeğe önermiyorum dedi başka krem verdi.
Tabi şimdi nasıl olur bilemedim. Çünkü kullanılan nebulizatörler ilaçlarında bile kortizol var. İllaki kullanılıyor ama miktar ve kullanma sıklığını ayarlamak lazım sanırım.
Günde bir kez kuzum ya minicik sürüyorum ama ise yaradı . Dediğim gibi her şeyde var tabi. Bu dr umuz bizim de soğuk biraz ama iyi bi kadın araştırdım fln baya memnun herkes . Isını iyi yapıyo en azından soğukluğu idare etcez artık. Ben de sogugumdur zaten sıkıntı olmuyo 😂

Uyuyordum uyandım ama belis bu sefer uykusunda ağlamaya başladı

Bizede doktor kortizonlu verdi 1 hafta kullanacağız siz neden kullanıyorsunuz

Ağzı sürekli akıyor sürekli nemli kalıyor diye oluyormuş dedi. Bende sık sık siliyorum sanırım oda tahriş mi etti naptı anlamdım. Çünkü o kızarık yer kurudu hafiften soyuldu. Sürekli nemlendirdiğim halde de faydası olmuyordu
Ya kolunda puturler vardı kuzum atomik dermatit diye verdi .

Benim bebegime de vermislerdi kortizonlu bi krem, impetex miydi neydi tam hatirlayamadim, sut urunleri alerjisindem yuzunde fln egzema olmustu onlara surmustum hemen gecirmisti ama 3 gunden fazla kullanma cok az sur demisti doktor, deriyi inceltiyomus, bi de tedavi etmiyo gorunurdekileri geciriyo kullaninca sadece sanirim
Aynen üzerinde 5gun kullanın yazıyo kuzum ama bugün sürmedim zaten çok faşizanlığını gitmiyo. Yine de iyi geldi sanki . Bak deriyi incelttigini bilmiyordum eşime kalsa çocuğu kremle banyo yaptıracaz 😂diyeyim de o da bilsin

Benim iş yeri sıkıntılı kuzu izin almam zor ve uzak eşim alıyor ama oda ne derece bakacak zor vallahi alt komşum var sagolsun o Yardımcı oldu
Kuzum esin de idare eder artık ya büyüyorlar çünkü yavaştan daha kolay artık. Bn büyük kız tam 1yasindayken başlamıştım . Eşim de bakıyordu . Senin de iki ay fln zorlar sonra o da rahat bakar ama umarım tabi olmasın böyle plansız acil durumlar

X