2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ekliyorum hemen🤗

Tabloya eklemem için
Kg
Kaçıncı çocuk
Bunları yazmanız gerek

Ooo maşallah çok iyi normalde 2 katı olarak hesaplarsak 1448 olması lazım ikiz olabilir mi ki😅 Gerçi benim de artış fazla da🙈
Yaşım 26
8 haziranda bekliyoruz bebeğimizi
Kilom 61
3.bebeğim 2 tane prenses annesiyim

Merhaba bende 3. Çocuk ile araniza katıldım 2 çocuğum olmasına rağmen çok korkuyorum 🤲umarım ilk iki hamileligim gibi zor geçmez yaşım 35 beklenen doğum tarihi 8 haziran kilom 57.400😅

Son düzenleme:
IMG_20211003_230043.jpg

Şırıngayla aldıkları için böyle oldu benimkide:sinirli:

Kızlarr merhabaaaa. Beni de alın aranıza 😍 Benim de sat 31 ağustos. Salı günü kaset test yaptım ikinci çizgi hafif silik çıktı kan verdim beta 100,6. Sata göre 4+5 günlük bebiş 😊 henüz doktora gitmedim sağlık ocağındaki doktorum 1 2 hafta beklememi önerdi. Ben de beklemeyi düşünüyorum. Siz ne diyorsunuzzz ?

Kızlarr merhabaaaa. Beni de alın aranıza 😍 Benim de sat 31 ağustos. Salı günü kaset test yaptım ikinci çizgi hafif silik çıktı kan verdim beta 100,6. Sata göre 4+5 günlük bebiş 😊 henüz doktora gitmedim sağlık ocağındaki doktorum 1 2 hafta beklememi önerdi. Ben de beklemeyi düşünüyorum. Siz ne diyorsunuzzz ?
Bekle canim henuz cok cok erken. Duzenli kan tahlili ver takibini yap. Duzenli bir artis olmali cnku. Bu arada hosgeldinnnn aramizaaaaa cookkk sevindim senide aramizda gordugum icin. 🙂🙂🙂

X