2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Herkese aynı tepki vermiyor demekki benimkine yaradı ben pişikte onu kullanmıyorum sudocrem yetiyoryuzune falan vucuduna kizariklik olunca

Ayy çinarcık mı cook gitmişimdirr denizi evet cok şeyd eğil taşlı hatırladığım kadarıyla

Cok samimi olduğum arkadaşımın yazlığı vardı babası depremden sonra sattı

Günaydın kızlar çok uykusuzum 12de yattım 3te kalktı belistoş ve uyumadı 7de kahvaltı hazırladım yedi hanımefendi uykusu var esneyip duruyor uyutmaya çalıştığım zaman ağlıyor çok kötü yeni uyuyabildim oda kucağımda evin içinde dolaşıp ninni söyleyerek YunSev kız sen nasıl yapıyorsun ya şuan çok gerginim kocamı dövesim var bir şey yapmadığı halde

Ahsende uyandı durdu. Şu an uykusu olduğu halde uyumuyor o da

Benimki agzinda tutup püskürtüyoe kuzum ya eline veriyorum tüm kıyafet sırılsıklam oluyo

Tamam canim bi bakayim çok sagol

Ben zeytinyagli sabun kullaniyorum valla sonrada baby me dokuyorum tekrar yikiyorum en son ek durulama

Kuzum ceysu kullaniyorum bide aritmanin suyundan

Ben zeytinyagli sabun kullaniyorum valla sonrada baby me dokuyorum tekrar yikiyorum en son ek durulama

Oh mis en iyisi bende ceysu kullanıyorum geçen doktorun biri yazmış işte suyun tadını beğenmiyor olabilir değiştirin diye

Günaydın canım bizim kizcede dün kalktı 1.5 da en son 5 mi neydi uyudum bı gece öncede aynıydı ama dün atesde oldu insallah belis güneş GB olmaz ertesi gece
Vallahi tartışıyoruz bacım bide oda uyumuyor ben ayakta iken ikimizde ayaktaydik karşılıkli laf sokuyoruz birbirmize

Ayy çinarcık mı cook gitmişimdirr denizi evet cok şeyd eğil taşlı hatırladığım kadarıyla

Cok samimi olduğum arkadaşımın yazlığı vardı babası depremden sonra sattı
Taşlı ve yosunlu canım ama çay bahceleri efsane şelale fln şimdi zipline kurmuşlar oğlan orada çok eğlendi

Evet çoğu insan satmış Allah korusun hepimizi

Reactions: Jou

Canım arıtma suyunu onermiyorlar küçük çocuklar v bebeler için içindeki vitaminleri de yok ediyormus ben büyüğe vermiyorum aklında olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…