2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ayyy evett fethiyedee bide fethiye sıcağuda bilmeyyy nasıl olcakk

Ya valla ecowell i diyorum ya herkes öneriyor. Şimdi aklıma şu geldi. Ben doğduğundan beri baby me kullanıyordum saça ve vücuda. Ecowell alınca saça onu vücuda baby me devam ettim. Mühendisinoglu baby me ye temiz demiş. Prema değil demiş ben en iyisi kendim içerik okuycam araştırıyorum şimdi

Bir ara premanın sayfasında içeriği temiz olmayanı sırf reklam için temizmiş gibi gösteriyorlar diye bir paylaşımı vardı. Ecowellde temizde var temiz olmayanda var demişti ordan aklımda kaldı. İçeriği okusak aklımızda tutup çok iyi olucak.

Kizlar mustela iyi degilmi ben dogdugu gunden beri onu kullaniyorum

Sıvı yeterince almıyorlar sanırım kuzum 3-4 bazen 5 kez değişirdik. Ama bir süredir baya azaldı. Strese giriyorum öyle olunca.. Allah tan yaz değil.
Bizimki nerdeyse hiç su icmiyor zorla siringa gibi aparat varya vitamin icin ondan almistim oyle veriyorum biberon tutmuyor alistirma bardagini kullandi bi ara simdi onlada oyun oynuyor bugun cay bardagina verdim heryerini islatti ben pek onemsemiyorum kuzum ya dedigin gibi yaz olsa sorun olurdu bide emiyor ya ordan karsilar diye dusunuyorum el gidayi az aliyor

Beliste içmiyordu alıştırma bardağı ile yemek öncesi sonrası aralarda gece uyandığın da bile içmesini sağladım. Bir yudum bile olsa içiriyordum. Öyle öyle alıştı şimdi kendisi tutup içmeye çalışıyor.

muğlaya bayiliyorum ya her ilcesi ayri cennet allah nasip ederse yazlik hayalim var fethiye yada bodrumda
Güzel yerler gerçekten.. İnşallah gönlüne göre olur Bodrumu görmedim bir şey diyemem ama Fethiye de baya kalabalıklaştı.. Baya göç almaya başladı pandemi ile birlikte.. Gerçi Bodrum yazın baya kalabalık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…