2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Günaydın kızlar çok uykusuzum 12de yattım 3te kalktı belistoş ve uyumadı 7de kahvaltı hazırladım yedi hanımefendi uykusu var esneyip duruyor uyutmaya çalıştığım zaman ağlıyor çok kötü 🤦‍♀️ yeni uyuyabildim oda kucağımda evin içinde dolaşıp ninni söyleyerek😳 YunSev YunSev kız sen nasıl yapıyorsun ya şuan çok gerginim kocamı dövesim var bir şey yapmadığı halde 😅
Uykusuzluk insanda sinir yapıyor 🙈

Günaydın canım bizim kizcede dün kalktı 1.5 da en son 5 mi neydi uyudum bı gece öncede aynıydı ama dün atesde oldu insallah belis güneş GB olmaz ertesi gece
Vallahi tartışıyoruz bacım bide oda uyumuyor ben ayakta iken ikimizde ayaktaydik karşılıkli laf sokuyoruz birbirmize 😛
Valla laf sokacak biri de olmuyor çünkü benimki hemen salona geçiyor :)
Gunesde oldum oylesi ağlıyor
Bu aralar yine başladı çığlık çığlığa uyumaya uyutma mızmız oluyor uyutsan çığlıklar oy çok yorucu yav
Beliste aynı 😳
Uykusuzluk insanda sinir yapıyor 🙈
Valla yapıyor çok kötü 🤭

Ben daha yeni kesfettim hatta iyi değil diye duymuştum instada ama drumda onu verdi eczaneye sorduk en iyisi bu demisti bende kullanıyorum iceriği iyi demisti onu almıştı eşimm yaraları giderdi kızarıkları anında gideriyor
Bide biara kafasını vurdu yere hemen kızardı mosmor olcaktı hemen mustelanın kızarıklık kremi vardı onu sürdüm ertesi sabah yok oldu ben çok sevdim
Bende cok memnunum sadece pisik kremini bitince bidaha almadim bepanthol kullaniyorum artik o daha iyi gibi bi tık

• Beğen
Reactions: Jou
Doğru olabilir kuzu ama kimi cocukda suyu sevmiyor ayni bizler GB
Benim oğlumda oldum olasi az içiyor suyu ne yazikki 1mrw 1mrw
Hadi ya bana cekse iyimiş o yönden ben cok su icerim babasi icmez gunde 1 bardak anca keske sevse ya cok faydali aslinds

Canım arıtma suyunu onermiyorlar küçük çocuklar v bebeler için içindeki vitaminleri de yok ediyormus ben büyüğe vermiyorum aklında olsun
Kuzum bazen su kalmayinca onu kullaniyorum mamalarini yaparken mecbur ama.genelde ceysu aliyoruz suluguna falan hep onu koyuyorum.

Baby me nin sıvı deterjanı doğduğundan beri aynısını kullanıyorum sadece leke çıkarıcı aldım meşhur bi şey fenomenler paylaşıyor arada onu bide

Su içmiyorsa suyu değiştirin diyordu doktorun biri
Ben e bebekte satılan sudan aldım,severek içiyor 🥰

Günaydın kızlar çok uykusuzum 12de yattım 3te kalktı belistoş ve uyumadı 7de kahvaltı hazırladım yedi hanımefendi uykusu var esneyip duruyor uyutmaya çalıştığım zaman ağlıyor çok kötü 🤦‍♀️ yeni uyuyabildim oda kucağımda evin içinde dolaşıp ninni söyleyerek😳 YunSev YunSev kız sen nasıl yapıyorsun ya şuan çok gerginim kocamı dövesim var bir şey yapmadığı halde 😅
Kahvaltıda oğlum şey diyor,anne yine bizim yanımızda yattın herhalde
Eşimde annenin nerede yattığı belli değil oğlum diyor ehehe 🤣
Ortanca gece atesleniyor diye onunla uyudum,bebis bizim odada yatıyor,uyandıkça onu emzirmeye odaya gittim,gitmişken birazda orada kestirdim. Ortanca geldi anne yanıma gel diye geri onun odaya geçtim. Sabah bebiş erken uyanınca oturma odasına geçtim. Kapanışı koltukta yaptım 😴
Tüm uykusuzluğuma rağmen ilginç bir şekilde keyifliyim bugün 🥰

Bende cok memnunum sadece pisik kremini bitince bidaha almadim bepanthol kullaniyorum artik o daha iyi gibi bi tık
Heee pisik kremi için almadım onu drum kızarıkları icin vermişti
Bepantholu begenen olmadı seninkine işe yaradıysa iyi ben sudocrem kullanıyorum hep bide bezle alakalı bence kacgündür prima kullanıyorum stokta az bise vardı hic pişik olmadi okadar kaka etti molfix kullandım biara pişik etti ondna baska goon aldım çok küçük geldi tam kapanmıyo

Ayyyy bende 50 kere uyandım benimkide oyleydii hele sabah uyandık 10bucuga kadar ağlak zırlak uykusu var uyumuyo sallıyorum ciğlık kıyamett gözler olmuş kıpkırmızı ensonda kackere sallamaya koydum ağlak zırlakk en sonda koydum salladım ağlıya aglıya söylene söylene uyudu bende o an da gitmişimm gozümden hala uyku akıyo sallarken indiremedim ayağımdan salondaydık getirsem uyancak esimde uyuyo gidip saldırasım geliyo benimde gidiyo uyuyo keyfen 🤣🤣

Günaydın canım bizim kizcede dün kalktı 1.5 da en son 5 mi neydi uyudum bı gece öncede aynıydı ama dün atesde oldu insallah belis güneş GB olmaz ertesi gece
Vallahi tartışıyoruz bacım bide oda uyumuyor ben ayakta iken ikimizde ayaktaydik karşılıkli laf sokuyoruz birbirmize 😛
Hahahahah laf sokuşmalar bizede oluyo ay çook komik yaa 🤣🤣🤣🤣🤣

X