2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kizlar mustela iyi degilmi ben dogdugu gunden beri onu kullaniyorum
İçeriği iyi değil diye biliyorum kuzum hatta ben almayı düşünüyordum. Ama eskiden içeriği temizmiş. Biz hamileyken bazı ürünlerinin içeriği değişmiş. Prema sundari ve onun anneliği diye sayfa var istersen takibe al içeriği okuyamayanlar için eleme yapmış oluyor. İçerik okumayı öğreniyoruz sayesinde..

Ben 2 tane alıştırma bardağı aldım birisi pipetli suluk alıştırma bardağını beceremedi zor biraz diğerinde pipet kısmının içinde su kabarcıkları mı biberon temizleyicisi mi onu anlayamadığından veremiyorum. Bende alt kısımları ile bardak gibi vermeye çalışıyorum. Ama 100 ml bile içmiyor.

İns canım takip et bakalım. Deterjan da olabilir belki ne kullanıyorsan .
Baby me nin sıvı deterjanı doğduğundan beri aynısını kullanıyorum sadece leke çıkarıcı aldım meşhur bi şey fenomenler paylaşıyor arada onu bide
Su içmiyorsa suyu değiştirin diyordu doktorun biri

muğlaya bayiliyorum ya her ilcesi ayri cennet allah nasip ederse yazlik hayalim var fethiye yada bodrumda
Muğla muhteşem yaa cidden fethiye bodrum antlaya çeşme harika yerler ben didime gittim aşık oldum kocamla ilk balayımızdı ilkkez gitmemize rağmen çok sevmiştik oteli ehhh ama yemekte ayrı denizi apayrı güzeldii müthiş bi balayıydı bizim için
Keşke alabilsek ordan yazlık sadece keşanda var bizim yazlık edirne de site içerisinde erikli de tam altınoluk denizi gibi aratmıyor bile didimi

Kizlar mustela iyi degilmi ben dogdugu gunden beri onu kullaniyorum
Ben daha yeni kesfettim hatta iyi değil diye duymuştum instada ama drumda onu verdi eczaneye sorduk en iyisi bu demisti bende kullanıyorum iceriği iyi demisti onu almıştı eşimm yaraları giderdi kızarıkları anında gideriyor
Bide biara kafasını vurdu yere hemen kızardı mosmor olcaktı hemen mustelanın kızarıklık kremi vardı onu sürdüm ertesi sabah yok oldu ben çok sevdim

Kalabalığı sevmiyor hanım
Bizimki kalabalıkta hic sesi çıkmıyor ya
Bizim.karne töreninde almadılar bizi

Kiz bende didimi çok sevmiştim Ay artık hayatta bisi alamayız uctu hersey
Ablamlarinda enezde yazlıkları orayida çok seviyorm denizini bizimde cinarcikta ama Çınarcık denizi pek sevmiyorum çay bahçeleri var bayılıyorum yaz gelsede gitsek bacım ya

Reactions: Jou
Iyiymiş kuzu eczanede araştırmış en iyis bu demişti kendi çocugunada kullaniyormuş o çıkan haberler bence asılsız
Yok cano içeriğine baktım bende zaten paylaşanlar hangi zararlı maddeler varsa onları yazıyor özellikle. Önceden temizmiş sonradan değişmiş içeriği

Ben de aynı deterjanı kullanıyordum kuzum su an Dalan Roxy toz deterjan kullanıyorum .

Kuzum doğduğunda başladım pişik kremi mustela sonrasinda biz de çok pişik yaptı .
Çarpma vurma gibi şeylerde de ben ilk kızımdan beri her zaman LR in acil durum spreyi var aloe Vera Li katkısız onu kullanıyorum acayip iyi bişe . Hem evde hem bebek çantasın da dışarda fln yanımda olur hep

Kalabalığı sevmiyor hanım
Bizimki kalabalıkta hic sesi çıkmıyor ya
Bizim.karne töreninde almadılar bizi
Oyy ne güzel ya . Avm fln oldu mu sıkıntı yok da ama iste bi evde daha küçük kapalı alanda kalabalığı hiç istemiyo ya . Mızmız gözden yaş da gelmiyo ama ha bire nazlanıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…