2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kuzum doğduğunda başladım pişik kremi mustela sonrasinda biz de çok pişik yaptı .
Çarpma vurma gibi şeylerde de ben ilk kızımdan beri her zaman LR in acil durum spreyi var aloe Vera Li katkısız onu kullanıyorum acayip iyi bişe . Hem evde hem bebek çantasın da dışarda fln yanımda olur hep
Herkese aynı tepki vermiyor demekki benimkine yaradı ben pişikte onu kullanmıyorum sudocrem yetiyor😌yuzune falan vucuduna kizariklik olunca

Kiz bende didimi çok sevmiştim Ay artık hayatta bisi alamayız uctu hersey
Ablamlarinda enezde yazlıkları orayida çok seviyorm denizini bizimde cinarcikta ama Çınarcık denizi pek sevmiyorum çay bahçeleri var bayılıyorum yaz gelsede gitsek bacım ya
Ayy çinarcık mı cook gitmişimdirr denizi evet cok şeyd eğil taşlı hatırladığım kadarıyla

Cok samimi olduğum arkadaşımın yazlığı vardı babası depremden sonra sattı

Günaydın kızlar çok uykusuzum 12de yattım 3te kalktı belistoş ve uyumadı 7de kahvaltı hazırladım yedi hanımefendi uykusu var esneyip duruyor uyutmaya çalıştığım zaman ağlıyor çok kötü 🤦‍♀️ yeni uyuyabildim oda kucağımda evin içinde dolaşıp ninni söyleyerek😳 YunSev YunSev kız sen nasıl yapıyorsun ya şuan çok gerginim kocamı dövesim var bir şey yapmadığı halde 😅

Günaydın kızlar çok uykusuzum 12de yattım 3te kalktı belistoş ve uyumadı 7de kahvaltı hazırladım yedi hanımefendi uykusu var esneyip duruyor uyutmaya çalıştığım zaman ağlıyor çok kötü 🤦‍♀️ yeni uyuyabildim oda kucağımda evin içinde dolaşıp ninni söyleyerek😳 YunSev YunSev kız sen nasıl yapıyorsun ya şuan çok gerginim kocamı dövesim var bir şey yapmadığı halde 😅
Ahsende uyandı durdu. Şu an uykusu olduğu halde uyumuyor o da

Beliste içmiyordu alıştırma bardağı ile yemek öncesi sonrası aralarda gece uyandığın da bile içmesini sağladım. Bir yudum bile olsa içiriyordum. Öyle öyle alıştı şimdi kendisi tutup içmeye çalışıyor.
Benimki agzinda tutup püskürtüyoe kuzum ya eline veriyorum tüm kıyafet sırılsıklam oluyo

İçeriği iyi değil diye biliyorum kuzum hatta ben almayı düşünüyordum. Ama eskiden içeriği temizmiş. Biz hamileyken bazı ürünlerinin içeriği değişmiş. Prema sundari ve onun anneliği diye sayfa var istersen takibe al içeriği okuyamayanlar için eleme yapmış oluyor. İçerik okumayı öğreniyoruz sayesinde..
Tamam canim bi bakayim çok sagol

Baby me nin sıvı deterjanı doğduğundan beri aynısını kullanıyorum sadece leke çıkarıcı aldım meşhur bi şey fenomenler paylaşıyor arada onu bide

Su içmiyorsa suyu değiştirin diyordu doktorun biri
Ben zeytinyagli sabun kullaniyorum valla 🫣 sonrada baby me dokuyorum tekrar yikiyorum en son ek durulama 🤣

Kuzum ceysu kullaniyorum bide aritmanin suyundan

Ben zeytinyagli sabun kullaniyorum valla 🫣 sonrada baby me dokuyorum tekrar yikiyorum en son ek durulama 🤣

Oh mis en iyisi 😂bende ceysu kullanıyorum geçen doktorun biri yazmış işte suyun tadını beğenmiyor olabilir değiştirin diye

Günaydın canım bizim kizcede dün kalktı 1.5 da en son 5 mi neydi uyudum bı gece öncede aynıydı ama dün atesde oldu insallah belis güneş GB olmaz ertesi gece
Vallahi tartışıyoruz bacım bide oda uyumuyor ben ayakta iken ikimizde ayaktaydik karşılıkli laf sokuyoruz birbirmize 😛

Ayy çinarcık mı cook gitmişimdirr denizi evet cok şeyd eğil taşlı hatırladığım kadarıyla

Cok samimi olduğum arkadaşımın yazlığı vardı babası depremden sonra sattı
Taşlı ve yosunlu canım ama çay bahceleri efsane şelale fln şimdi zipline kurmuşlar oğlan orada çok eğlendi

Evet çoğu insan satmış Allah korusun hepimizi

• Beğen
Reactions: Jou

Canım arıtma suyunu onermiyorlar küçük çocuklar v bebeler için içindeki vitaminleri de yok ediyormus ben büyüğe vermiyorum aklında olsun

X