2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
İyi ki iyi kii varlar minnoklarr ay jou artık yüzünü bana dönüyor sarılıyor öyle uyuyo sonra yatağına koyuyorum yoksa uyumuyor ay öyle uyanana kadar yanında yatasım geliyor 🥺 oyy acaba oyuncak falan versen oynatsan yine mi yapıyor peki

Çoğu zaten artık uğramıyor. Belirli kişiler kaldı ne güzeldi önceden. Vaay anasını ben yazmışım gönderdim sanıyorum bu jou bana neden cevap yazmıyor diyorum :))
Ben buna cvp verdimmi hahahahah
Ne guzeldi dimiii ben cvp yazmasam olurmu aaa hic huyum bile degildirrr

Ayy bgn benm yıllar sonra ilk defa migrenim tuttu çok fenaydı 🤦‍♀️ kızıma doğru dürüst bakamadım bile sadece emzirdim şükür anca geçti. Teli anca elime alabildim. Havalar da güzel herkes kaçtı bgn bir yerlere galiba kimsecikler yok 😃
Geçmiş olsun canım ya. Ay valla üzülüyorum ya resmen bahar havasıydı. Biz köye gittik bugün

Kız bende yazamıyorum 2 gün sonra cevap yazdığım oluyor herkes birbirinin halinden anlıyor. Şurada ne güzel birbirimize destek oluyoruz. Kimse bana gerçi tarif vermiyor neyse :)
Belis aplamız bizim siz vereceksiniz tarif 😂😂 dur sana çorba tarifi vereyim zzekta vermişti bana da😂 bugün bunu yaptım mama içmediği için dünden beri içti 😂 sevdi diyemiyorum zorunlulukta olabilir 😂

IMG-20230118-WA0012.jpg

Sabahta kahvaltıda bunu yaptım

Screenshot_2023-01-19-12-27-57-558_com.android.chrome.jpg

Kizlar ya benim oğlan elini surekli vurur pozisyonda hareker ettiriyor yerde oynarken yere vuruyor oyuncaklarina vuruyor bazen oyuncaklarini alip kut küt yere vuruyor emerken memeye vuruyor arada kendi kafasina vuruyor mama sandalyesinde oyle hep vurma pozisyonu azöncede uyuttum tam yanindan kalkarken kolunu yine vurur gibi 3 4 kez salladi sizin bebiklerde yapiyormu boyle ? Acikcasi bu durum beni biraz korkutmaya başladi gün icinde hep kitaplara bakiyoruz birlikte oyuncaklariyla oynuyoruz 15 dk yürüteçe biniyor ben temizlik yaparken hangi odaya gitsem yanimda yemek yaparken yanimda ama etkinlik yapmaya vaktim kalmiyor yetemiyormuyum acaba hareketleri neden bu sekilde oldu kendimi kotu hissetmeye başladim
Yok beee ahsende öyle her şeye vurmaya çalışıyor uyurken bi sallıyor kolunu pat pat pat😂

Kizlar ya benim oğlan elini surekli vurur pozisyonda hareker ettiriyor yerde oynarken yere vuruyor oyuncaklarina vuruyor bazen oyuncaklarini alip kut küt yere vuruyor emerken memeye vuruyor arada kendi kafasina vuruyor mama sandalyesinde oyle hep vurma pozisyonu azöncede uyuttum tam yanindan kalkarken kolunu yine vurur gibi 3 4 kez salladi sizin bebiklerde yapiyormu boyle ? Acikcasi bu durum beni biraz korkutmaya başladi gün icinde hep kitaplara bakiyoruz birlikte oyuncaklariyla oynuyoruz 15 dk yürüteçe biniyor ben temizlik yaparken hangi odaya gitsem yanimda yemek yaparken yanimda ama etkinlik yapmaya vaktim kalmiyor yetemiyormuyum acaba hareketleri neden bu sekilde oldu kendimi kotu hissetmeye başladim
Kız benimkide vuruyor hafiften emeklemeye başladı parkeye doğru gidip vuruyor ayakta orta sehpaya doğru tutuyorum onada vuruyor normal bence ses çıktığı için hoşlarına gidiyor

Bugün cildiyeye gittik ahsenin kolundaki kuruluklar için verdiği krem işe yaramadı çünkü. Egzama değil atopik dermatit verdiğim krem işe yaramazsa kortizonlu vercez demişti. Bugünde bi ilaç yapılıp gelcek Bursadan kortizon değil onu kullan dedi. Eczaneden de bi ilaç hazırlattırdı bakalım işe yarar inşallah. Şampuan deterjandan olabilir dedi. Ben içeriklerine bakıp alıyorum dedim olur yine de dedi saçma geldi biraz🙊 sonra aklıma geldi ben saçı uzasın diye ecowell in şampuanı almıştım ondan sonra olmuş olabilir. Ama içeriği tertemiz doktorlarda öneriyor bilemedim. Deterjan da sabun tozu önerdi. Dedim o kalıntı bırakıyor iyi durulanmıyor diye sıvı aldım dedim yok ondan al dedi. Pek tatmin etmedi beni de🙊

Sana çekmiş cildi hassas dio. Bi bakışta nerden anladı çokta hassas değil cildim 😂 yediklerine dikkat et dedi. Bu da zor. Kolları geçmeden ben nasıl dikkat etcem hangi besin yapıyor. Ama sanki yumurta sarısı yapıyor gibi geldi bana onu da kremle birlikte tamamen bi çıkarcam listeden.

Aman kafam karman çorman oldu. Netleşmedi pek bir şey
Evettt bak benim kızdada var öyle birşeyy hala çözemedim ne olduğunu ama ben bulaşık deterjan vuruyodum kaka lekelerine onu bıraktım az çok geçti enazından muslera sürüyorum
Yumurtayıda bi bırak bakalım oda ediyodurr

Evettt bak benim kızdada var öyle birşeyy hala çözemedim ne olduğunu ama ben bulaşık deterjan vuruyodum kaka lekelerine onu bıraktım az çok geçti enazından muslera sürüyorum
Yumurtayıda bi bırak bakalım oda ediyodurr
Aynen bıraktım bakalım. Kremide gelsin de geçirmezse artık hacamat yaptırcam

X